Doradca biznesowy, strategiczny, szukam współpracy.

MatiMat

Doradca biznesowy, strategiczny, szukam współpracy.

Postautor: MatiMat » 06 lip 2018 08:40

Szukam współpracy z zakresie możliwości doradzania podmiotom gospodarczym, biznesom, firmom. Działam już wiele lat, przeczytałem setki poradników, oraz odbyłem udział w dziesiątkach szkoleń internetowych. Jako jedyny i pierwszy w Polsce oferuję know-how, jak zarabiać na biznesie nawet po likwidacji, oraz jak obliczyć czy biznes się uda. (Know-how chroniony prawami autorskimi). Zajmuje się również wszelkiego rodzaju usługami dla e-biznesu, jak tworzenie treści na strony internetowe, zajmuje się marketingiem, oraz tworzeniem portali. Razem twórzmy nas sukces, bo razem możemy zdziałać więcej. Zapraszam na mój blog porad biznesowych www.europolnexis.com.pl kliknij teraz. Lub jeśli chcesz mi zadać jakiekolwiek pytanie odnośnie biznesu, zapraszam na maila mateusz@europolnexis.com.pl. Napisz teraz a na pewno odpowiem na każde pytanie. Jeśli lubisz porozmawiać o biznesie, to możesz napisać do mnie. : ) : )

Ukraina,Kijow

Re: Doradca biznesowy, strategiczny, szukam współpracy.

Postautor: Ukraina,Kijow » 12 lip 2018 17:03

Ukraina. Jaja kurze dietyczne od 1,7zl opakowanie 10szt. Swieze najwyzszej klasy od kur karmionych pasza wlasnej produkcji z chowu sciolkowego, klatkowego, wolnego wybiegu. Biale i brazowe rozmiarow S,M,L,XL o wadze 35~75 gram, przepiorcze 12g hodowli ekologicznej na naturalnych pastwiskach. Ilosci TIRowe, paletowe, wytlaczanki 10,20,30szt. Stemplowane miejsce produkcji, wolne od GMO. Proszek z jaj, maslo, sosy, maszyny do pakowania. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina