ALTECH KRAKÓW - Bramy, Drzwi, Napędy

TobiaszR
Posty: 131
Rejestracja: 04 lip 2018 14:52
Kontaktowanie:

ALTECH KRAKÓW - Bramy, Drzwi, Napędy

Postautor: TobiaszR » 05 lip 2018 15:23

Kompleksowo i skutecznie - bramy, drzwi, automatyka
Na rynku istniejemy od 1990 roku. Oferujemy profesjonalne usługi w ramach techniki bramowej, parkingowej, przeładunkowej i przeciwpożarowej. W swoim asortymencie posiadamy produkty wielu znanych marek europejskich takich jak hormann. Stosowane przez nas produkty posiadają atesty bezpieczeństwa i certyfikaty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom kompleksową i fachową obsługę w tym serwis bram

W swojej ofercie posiadamy min: Bramy wjazdowe, bramy segmentowe, szyny podjazdowe, bramy wjazdowe i wiele więcej!


Rampy podjazdowe stosowane są w przypadku przeładunków towarów posiadających nośność do 2 ton.

Rampy najazdowe stosowane dla wyższej nośności 11 ton na przykład maszyn budowlanych czy pojazdów. Dostępne są również rampy najazdowe specjalne o wzmocnionej konstrukcji dla innych cięższych sprzętów do 80 ton.

Rampa mobilna to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy realizować przeładunek pojazdów z poziomu terenu na obiektach niewyposażonych w doku przeładunkowe. Przystosowana jest do wszystkich typów wózków widłowych. Przemieszczanie rampy realizuje się za pomocą wózka widłowego. Dopasowanie wysokości rampy do skrzyni ładunkowej pojazdu odbywa się za pomocą ręcznej pompy hydraulicznej.

Rampa załadunkowa i przeładunkowa stosując ten rodzaj ramp zyskujesz wyższą efektywność dzięki większej szybkości. Wielkim plusem tego rodzaju rampy jest mobilność oraz prostota obsługi, a co za tym idzie, oszczędność czasu.

Zapoznaj się również z ofertą dla: zapora parkingowa

velyth
Posty: 9928
Rejestracja: 02 mar 2019 10:34

Re: ALTECH KRAKÓW - Bramy, Drzwi, Napędy

Postautor: velyth » 22 mar 2019 21:14


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości