Ogłoszenia towarzyskie - zarabiaj ze mną

bluecastle

Ogłoszenia towarzyskie - zarabiaj ze mną

Postautor: bluecastle » 17 lip 2018 15:08

Na początek o mnie.

Witam serdecznie Wszystkich ciekawych projektu. Jak pewnie  nie jedno  z Was tutaj prowadziłem w  życiu swoje działalności gospodarcze, z lepszym lub gorszym skutkiem, przez te lata (12 lat) zmagałem się z różnymi trudnościami bo prowadzenie swojej firmy to przecież nie tylko zarabianie kasy (nie jest tak różowo więc za nim policzysz ile twój szef zarabia zastanów się czy facet wysypia się tak dobrze jak Ty ;) . Po tych latach wiem na pewno jedno - nie chce mieć już pracowników, nie chcę płacić czynszów (za hale, biuro, lokal, za plac ), mieć ogromnych  co miesięcznych kosztów stałych  (prąd woda czy już wspomniany czynsz, nie wspominając już o ZUS'ach za pracowników) nie chce również prowadzić biznesu uzależnionego od pogody czy sezonowego, a na pewno nie chce być zakładnikiem swojego biznesu (np. gastronomia, 14 godzin 7 dni w tygodniu włącznie ze świętami).  Jeśli prowadzisz firmę na pewno mnie dobrze rozumiesz. Ja postanowiłem już jakiś czas temu się wycofać z tego typu "pochłaniaczy" czasu a w wielu przypadkach pieniędzy i po prostu przebranżowiłem się.Parę lat temu po problemach z moimi pracownikami (myjnia samochodowa i serwis opon)  postanowiłem ze zrobię coś pożytecznego dla siebie i zabrałem się do nauki by móc się przebranżowić a przede wszystkim by móc liczyć na swoje umiejętności. Już od kilku lat zajmuje się pozycjonowaniem stron www (SEO/SEM ), grafiką komputerową a od niedawna wdrążam się w nowy temat związany z projektowaniem interfejsu ze szczególnym uwzględnieniem zachowań użytkownika  UI i UX.

O projekcie.

Projekt to serwis  anonsów  towarzyskich, pewnie powiesz,że jest takich wiele i nie ma szans na przebicie - popieram  tak samo bym pomyślał, ale ja chciałbym zaproponować unikatowe podejście do funkcjonowania i zarządzania. Oczywiście bez zaangażowania ogromnego nakładu finansowego w pojedynkę nie ma szans na realizacje takiego przedsięwzięcia ale przy zaangażowaniu kilkunastu lub więcej partnerów pojawiają się całkiem realne szanse na dobry zarobek bez wychodzenia z domu i wszystkich tych problemów które wymieniłem wcześniej. Serwis praktycznie jest już ukończony , posiada unikatową szatę graficzną a stawiam na porządek,przejrzystość,responsywność, minimalizm bez zbędnych reklam,które denerwują użytkownika. Proponuje więc Tobie wejście w biznes i wykupienie licencji na dany kraj (biznes tylko dla posługujących się w mowie i piśmie innym językiem plus polskim lub angielskim do porozumiewania się z bazą:)  Wyobraź sobie portal który działa w każdym kraju a każdy właściciel portalu  pozycjonuje i stara się zdobyć klientów według moich wskazówek.

Zarobki.

Na razie prowadzenie serwisu musisz potraktować jako dodatkowe zajęcie(1- 2 godziny dziennie)

W przyszłości :

oprócz kont darmowych ( do trzech zdjęć)serwis będzie oferował konta płatne ich wyróżnianie

1000 kont płatnych lub wyróżnień razy 10euro/ 3 miesiące to 3333,33 euro na miesiąc

każde 10 milionów mieszkańców  to ok 2000 potencialnych naszych klientek/klientów

Wraz z popularnością serwisu proporcja miedzy darmowymi kontami a płatnymi będzie się zmieniała a w przyszłości konto będzie kosztowało 10 euro na miesiąc ( konta darmowe zostaną usunięte)

Pewnie połechtałem trochę Twoją wyobraźnie ale zanim dotrzemy do takiego momentu minie trochę czasu i będzie trzeba naprawdę włożyć dużo pracy

Podział to 50% na 50% z tym że z mojej części przeznaczam  20% na zakup ruchu w googlach czyli płatną reklamę, 10% na utrzymanie serwerów, 10% do podziału na wszystkich właścicieli (zachęci to nowych partnerów ponieważ od razu będą mieli profit( szybszy rozwój serwisu) no i 10% zostaje dla mnie minus podatki oczywiście ;)  a Tobie zostaje ok 60% minus podatki .

Moje oczekiwania vs. moja oferta

- wykup licencji to 1000Euro ( to naprawdę niska cena w zamian za postawienie  profesionalnego  serwisu z unikatową grafika ) po za tym Wszyscy pracujemy na wynik i tylko w ten sposób możemy odnieść sukces, zresztą sam regulamin to koszt 1000zł ) nie zależy mi żeby zedrzeć z Ciebie nie wiadamo ile chodzi o to żeby było Nas możliwie jak najwięcej i żeby każdy włożył serce w projekt.

-współpracę rozpocznę tylko z osobami które posługują się językiem danego kraju w którym chcą prowadzić serwis, najlepiej żeby tam mieszkały ( trzeba będzie posiadać telefon z numerem z danego kraju)-liczę również że osoba wniesie swoją prace według moich wytycznych, i tylko tak, ponieważ przy nieumiejętnym pozycjonowaniu można o wiele stracić niż zyskać dla tego to długotrwały proces

-nie musisz znać sie na programowaniu ponieważ serwis jest już przygotowany , nie musisz sie znać na pozycjonowaniu ponieważ otrzymasz ode mnie kurs pozycjonowania z podziałem czym zajmuje sie  osobiście a czym zajmiesz się Ty. Nic nie robisz na własną rękę no prawie nic (marketing szeptany i wysyłanie sms'ow i emaili) reszta według moich instrukcji.

Otrzymasz gotowy serwis, (w niektórych przypadkach będziesz musiał nam pomóc wykonać tłumaczenia), otrzymasz również " know how" jak się zabrać za pozyskanie klientów, użytkowników, i kurs pozycjonowania. stałą opiekę programisty, by sprawdzić co i jak  poprawić będe co jakiś czas robił audyt SEO

Jeśli chcesz zobaczyć " szkielet serwisu" i wejść do biznesu napisz na priv. ( Nazwy na razie nie ujawnię, jest w trakcie procesu zastrzeżenia)

Pozdrawiam

Filip-

bob52

Re: Ogłoszenia towarzyskie - zarabiaj ze mną

Postautor: bob52 » 24 sie 2018 22:00

Myślę, że może Ci się spodobać portal http://www.magiaperswazji.pl/zalozenie- ... podarczej/ tam głównym tematem jest właśnie zarabianie i rozwój osobisty, a więc bardzo ważne sprawy w życiu ludzkim.