Probitas Finance - doradca klienta - praca (Szczecin).

nosleep

Probitas Finance - doradca klienta - praca (Szczecin).

Postautor: nosleep » 07 lip 2017 18:23

Firma Probitas Finance poszukuje pracownika na stanowisko: doradca klienta. Pelna oraz aktualna oferte mozna znalezc na portalu pracuj.pl - podam link bezposredni do niej: https://www.pracuj.pl/praca/doradca-kli ... ta,5330921

Obowiązki:

Sprzedaż produktów oferowanych przez Firmę
Przygotowanie ofert dla Klientów
Doradztwo w zakresie korzystania z produktów bankowych
Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta

Oferta

Umowa o pracę na pełny etat
Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających pracę w branży finansowej oraz szkolenia uzupełniające
System wsparcia dla nowych pracowników
Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menedżera
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy i motywujących, bardzo wysokich prowizji
Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
Profesjonalne narzędzia pracy dla Doradcy : telefon komórkowy, notebook, samochód służbowy
Konkursy z nagrodami

Mozna smialo wysylac CV na adres: biuro@probitasfinance.pl

aniołek2

Re: Probitas Finance - doradca klienta - praca (Szczecin).

Postautor: aniołek2 » 25 lip 2017 17:46

Co dla was oznacza interesująca praca? Bo moim zdaniem praca jako doradca klienta jest bardzo dobrym pomysłem. Sam przez pewien czas pracowałem w taki sposób jak ta oferta https://www.pracuj.pl/praca/doradca-kli ... ta,5330921 . Świetne warunki i przy okazji bardzo ciekawa praca. Ja musiałem przeprowadzić się do innego miasta ale sądzę, że warto tą ofertą się zainteresować.

marika26

Postautor: marika26 » 24 paź 2017 11:03

Jeśli szukacie pracy w charakterze doradcy to Probitas Finance będzie dla Was idealną firmą. Serio. A wiem to stąd, że siostra współpracowała z nimi dość długo. Niestety wyjazd za granicę zmusił ją do rozwiązania umowy. Zawsze mówiła, że i ludzie fantastyczni, i atmosfera ok, a do tego atrakcyjne wynagrodzenie. Sama był poszła, ale niestety z wiedzą w temacie finansów u mnie nie najlepiej ;)

karinos1983

Postautor: karinos1983 » 06 gru 2017 13:04

Ja pracuję w tej firmie od kilku miesięcy. Nie mogła sobie lepszej pracy wymarzyć. Dużo się nauczyłam w Probitas Finance i wiem, że ciężką pracą można zdobyć wiele. Firma wciąż się rozwija więc nabór na doradców jest aktualny.

rafek34

Postautor: rafek34 » 08 gru 2017 11:55

Ja znam Probitas Finance od strony klienta. I jeśli o mnie chodzi o zawsze byłem bardzo zadowolony z doradców tam pracujących. Widać, że ludzie wiedzą co robią. Korzystałem kilka razy i firmę mogę szczerze polecić.

babtu

Postautor: babtu » 12 gru 2017 08:12

Patrzcie po ofertach - https://www.gowork.pl/praca/szczecin;l
Można w nich przebierać, pracy jest bardzo dużo i to na dobrych warunkach.
O ile tylko wam zależy na zatrudnieniu, to je na bank dostaniecie.
I to na dobrych warunkach. Od lat w Polsce sytuacja nie wyglądała tak dobrze.