Mieszkania na sprzedaż osiedle Majowe Szczecin

WowWlo

Mieszkania na sprzedaż osiedle Majowe Szczecin

Postautor: WowWlo » 13 wrz 2018 10:59

W ofercie do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe w nowym budownictwie - budynek z 2012 roku.
Mieszkanie o powierzchni 77,5 mkw, czteropokojowe, z balkonem oraz garażem.
Rozkład pomieszczeń: poziom pierwszy - hall, salon o powierzchni 17,50 mkw z wyjściem na balkon, kuchnia z jadalnią oraz łazienka z wc (kabina prysznicowa); poziom drugi - trzy sypialnie 16,60; 11,60 i 9,80 mkw i łazienka razem z wc (wanna) o powierzchni 4,20 mkw.
Garaż o powierzchni 16,60 mkw mieści się pod budynkiem, w hali garażowej, cena za garaż: 35 000 zł.
Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład, rozdzielenie funkcji na dzienną na parterze oraz prywatną na drugim poziomie.

Zapraszam do prezentacji.
https://www.dobryadres.pl/oferta-nieruchomosci,34063,oferta-sprzedazy-mieszkania-w-szczecin-o-powierzchni-78m2-za-cene-484000.html

_______

Więcej ofert na stronie Mieszkania na sprzedaż osiedle Majowe Szczecin.

amidaceaxo

Re: Mieszkania na sprzedaż osiedle Majowe Szczecin

Postautor: amidaceaxo » 13 wrz 2018 18:52

Nabyłem ostatnimi czasy nowe mieszkanie i potrzebowałbym je zabezpieczyć. Nie ma co ukrywać, iż moja zasób wiedzy i rutyna w tym obszarze jest nadzwyczaj mizerne i dlatego potrzebuję Waszej pomocy oraz dobrej porady. W oko wpadły mi takie oferty jak ubezpieczenie domu link4 z ubezpieczeniemieszkania.pl. Może posiadacie jeszcze jakieś własne doświadczenia w tym obszarze i zdołalibyście coś doradzić?
Cele są osiągane przez dyskomfort i ciężką pracę. Nie osiąga się ich, ukrywając się w przytulnym miejscu. - Colleen Hoover