Gdzie na wakacje?

Cesarzowa

Gdzie na wakacje?

Postautor: Cesarzowa » 10 cze 2009 15:33

Joł joł!
Właśnie jestem w trakcie planowania urlopu. Mam dylemat gdzie pojechać. Nie mogę leżeć plackiem 2 tyg na plaży, preferuje raczej miejscowości w których jest dużo do zobaczenia. Kierunki takie jak : Tunezja,Turcja czy Egipt odpadają. Europę mam już obcykaną. Co radzicie?

inwestorka

Re: Gdzie na wakacje?

Postautor: inwestorka » 10 cze 2009 15:36

Polecam Dżunglę Amazońską- atrakcji z pewnością nie zabraknie. Wilgotne lasy liściaste zajmują około 5,5 miliona kilometrów kwadratowych, więc o leżeniu plackiem w jednym miejscu nie będzie mowy. Trzeba jedynie zwracać uwagę na jadowite zwierzęta- potrafią zepsuć każdy wypoczynek, złośliwe bestie.

Miłego wakacjowania :)

Basia

Postautor: Basia » 19 cze 2009 15:24

Wycieczki zagraniczne są fajne, ale w Polsce też mamy mnóstwo ciekawych miejsc, o których istnieniu nie mamy pojęcia. I niekoniecznie musi to być polskie morze. Jedynym mankamentem jest pogoda - nie wiadomo jak będzie, a ostatnio oglądanie prognozy pogody nie ma najmniejszego sensu. Dawno nie było takiego czerwca. Ciekawe, kiedy zrobi się ładna pogoda. Brakuje dni słonecznych!!!

inwestorka

Postautor: inwestorka » 19 cze 2009 15:30

A ja uważam, że polskie morze jest nie do przecenienia. Owszem, pogoda bywa kapryśna i czasami wakacyjnym hitem stają się peleryny przeciwdeszczowe, ale w pozostałych przypadkach można się świetnie bawić nad Bałtykiem (nawet jeśli brak 30- stopniowych upałów). Ze swojej strony polecam Pobierowo albo Pogorzelicę- piękne plaże (piaszczyste!), można spacerować i wdychać jod, a wieczorem spędzić fajnie czas w jakiejś miłej knajpce.

Basia

Postautor: Basia » 19 cze 2009 15:36

ja akurat w tym roku mam ochotę zwiedzić Grecję, ale uwielbiam jeździć nad polskie morze i w polskie góry. Chociaż czasem ma się ochotę wygrzać trochę po jesieni i zimie:) Ale masz rację - knajpki i pyszne ryby. Nie wspominając już o gofrach i lodach kręconych:) Mnie się bardzo podoba Świnoujście. Chociaż jak byłam rok temu, to była plaga komarów.

biznesw

Postautor: biznesw » 07 lip 2009 09:55

Jeśli o Polskę to uwielbiam Kołobrzeg, aczkolwiek nie jestem fanką polskiego morza. Dlatego w tym roku wybieram się na krótki urlop na Teneryfy :) aby choć troszkę wypocząć nad ciepłym i czystym oceanem :)

martyna

Postautor: martyna » 08 wrz 2009 11:05

a ja bym radziła wycieczkę na Cypr. Jest co zobaczyć. świetne krajobrazy. A i na plaży poleżeć można. Każdy znajdzie coś dla siebie.

mercury

Postautor: mercury » 25 sty 2011 22:44

Do wakacji jeszcze daleko, ale jakie jest najbardziej oryginalne miejsce jakie odwiedziliscie? Nie przyjmuje Egiptu za odpowiedz
dura lex, sed lex

dagmaro

Postautor: dagmaro » 04 lip 2011 18:04

Może to mało orginalne miejsce, ale ja polecam Chorwację. To piękny kraj- z jednej strony góry, z drugiej morze-kaźdy znajdzie tutaj coś dla siebie. I najważniejsze- gwarantowana pogoda.

eRWu

Postautor: eRWu » 13 lip 2011 10:32

dagmaro pisze:Może to mało orginalne miejsce, ale ja polecam Chorwację. To piękny kraj- z jednej strony góry, z drugiej morze-kaźdy znajdzie tutaj coś dla siebie. I najważniejsze- gwarantowana pogoda.

Przepiękny. Tylko mała atrakcyjny dla rodzin z małymi dziećmi.
Ja zabieram Synów na camping do Włoch. Pod namiot!