W jaki sposób skutecznie wybielić zęby

Damian

W jaki sposób skutecznie wybielić zęby

Postautor: Damian » 24 cze 2015 10:43

Może ktoś z Was ostatnio wybielał zęby ? Czy domowymi sposobami można uzyskać efekty chociaż odrobinę zbliżone do wybielania w profesjonalym gabinecie?

nikagda

Re: W jaki sposób skutecznie wybielić zęby

Postautor: nikagda » 17 lis 2015 13:21

własnie, podpisuję się, pasty nic nie działają, najlepiej dentysta, tylko trzeba opinie poczytać

karbonara

Postautor: karbonara » 16 cze 2016 13:48

a czy zęby po wybielaniu nie będą bardziej wrażliwe i czy picie kawy nie spowoduje że będą jeszcze gorzej wyglądały?

alban

Postautor: alban » 16 cze 2016 14:32

nie powinno nic się z zębami dziać po wybielaniu, ale pogadaj z dentystom na ten temat, może poleci ci myć zęby po każdej kawie żeby zęby sie nie "brudziły" :D

tenor

Postautor: tenor » 01 lip 2017 07:52

Macie jakiś sprawdzony gabinet na terenie Wrocławia ?

fara

Postautor: fara » 01 lip 2017 08:19

Mi się obiło o uszy, że to jest bardzo dobry gabinet dentysta wrocław. Mój znajomy robił tam rtg zębów i wyrywał 8 i jest bardzo zadowolony. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie, gabinet przytulny a dentyści z odpowiednim podejściem do wystraszonego pacjenta :)

aniamusiał

Postautor: aniamusiał » 31 lip 2017 16:56

Moim zdaniem najbardziej skuteczną, a zarazem bezpieczną metodą jest wybielanie zębów w gabinecie. Osobiście nie wierzę w cudotwórcze sposoby, wolę sprawdzone metody, a takie jest w stanie zaoferować jedynie stomatolog.

bizzy

Postautor: bizzy » 28 sie 2017 15:45

Zgadzam się, najlepiej takie rzeczy robić właśnie u stomatologa. Mój dentysta z kliniki Dent-SM )dentysta Bemowo) rekomenduje mi wybielanie lampą beyond, czytałam o tej metodzie i wg mnie jest najbardziej skuteczna i najbezpieczniejsza. A i efekt bardzo ładnie wygląda z tego co oglądałam zdjęcia "przed i po". :)

fara

Postautor: fara » 20 paź 2017 22:29

Ja osobiście nie ufam domowym metodą wybielania zębów, uważam że w ten sposób można sobie zaszkodzić, zamiast zafundować sobie biały uśmiech. Dlatego osobiście polecam odwiedzić stomatologa i skorzystać z jego pomocy. Ja swoje zęby powierzyłam profesjonalistą z luxdent , przejdź do oferty i sprawdź.

bees87

Postautor: bees87 » 30 paź 2017 17:32

bizzy pisze:Zgadzam się, najlepiej takie rzeczy robić właśnie u stomatologa. Mój dentysta z kliniki Dent-SM )dentysta Bemowo) rekomenduje mi wybielanie lampą beyond, czytałam o tej metodzie i wg mnie jest najbardziej skuteczna i najbezpieczniejsza. A i efekt bardzo ładnie wygląda z tego co oglądałam zdjęcia "przed i po". :)

Ja też wybielałam tą właśnie metodą. Jest faktycznie skuteczna, u mnie efekt był naprawdę bardzo ładny :) A do tego wybielanie u lekarza jest po prostu bezpieczne. Sama bym się nie zdecydowała na wybielanie w domowym zaciszu, bo nie ufam różnego rodzaju specyfikom, które niestety mogą zniszczyć szkliwo...