Jak fajnie urządzić mieszkanie = biznes & lifestyle?

marzenka.o

Re: Jak fajnie urządzić mieszkanie = biznes & lifestyle?

Postautor: marzenka.o » 14 mar 2017 15:12

Teraz modne są industrialne wnętrza. Myślę, że warto pójść w tym kierunku.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 08 wrz 2017 12:38

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: jak fajnie urządzić mieszkanie? Każdy ma inny gust, inne potrzeby. Jedni w mieszkaniu tylko śpią i jedzą, inni też pracują. Wszystko to sprawia, że każde wnętrze może być inne i równie fajne. Jeśli w mieszkaniu zazwyczaj odpoczywamy po pracy wybierajmy wyposażenie wnętrz, które nam to ułatwi, czyli miekkie plecy, poduszki, klosze do lamp wiszących, które delikatnie przepuszczają światło - wszystko to sprawia, że domu będziemy czuć się bezpiecznie i wypoczęci. Jeśli w mieszkaniu pracujemy to warto urządzić sobie jakiś "służbowy kącik", tak by mimo wszystko oddzielić życie prywatne od służbowego

AnnaS

Postautor: AnnaS » 08 wrz 2017 12:41

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: jak fajnie urządzić mieszkanie? Każdy ma inny gust, inne potrzeby. Jedni w mieszkaniu tylko śpią i jedzą, inni też pracują. Wszystko to sprawia, że każde wnętrze może być inne i równie fajne. Jeśli w mieszkaniu zazwyczaj odpoczywamy po pracy wybierajmy wyposażenie wnętrz, które nam to ułatwi, czyli miekkie plecy, poduszki, klosze do lamp wiszących, które delikatnie przepuszczają światło - wszystko to sprawia, że domu będziemy czuć się bezpiecznie i wypoczęci. Jeśli w mieszkaniu pracujemy to warto urządzić sobie jakiś "służbowy kącik", tak by mimo wszystko oddzielić życie prywatne od służbowego

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 05 paź 2017 11:49

Zgadzam się, to dobre rozwiązanie. Na pewno powinniście pójść w kierunku praktyczności i komfortu. W ten sposób będziecie w stanie stworzyć w domu taki nastrój, w którym każdy będzie czuł się dobrze. Fajnie wyglądają poduszki z https://www.filo-shop.pl/kategoria-prod ... szki-sowki Jeśli macie dzieci, to będzie to strzał w 10!

Karolcia900

Postautor: Karolcia900 » 16 paź 2017 12:22

Mnie też się bardzo podobają wnętrza industrialne, które jakby nie patrzeć, są obecnie bardzo modne. Nawet wystrój coraz większej ilości lokali nawiązuje do tego stylu. Świetnie pasują do takich aranżacji tego typu płytki http://mirad.pl/plytki-ceramiczne/ariostea/. Także jeśli byście chcieli tak urządzić swoje gniazdko to szczerze polecam :)

katpio

Postautor: katpio » 21 paź 2017 08:34

Poszukaj może inspiracji w internecie. Ja mam mieszkanie w podobnym stylu, połączenie nowoczesnego loftu z tradycją. Teraz szukam pomysłu na oświetlenie i według mnie świetnie będą pasować lampy EGLO . Mam upatrzone kilka modeli lamp sufitowych i dwie podłogowe. Moim zdaniem w takim wnętrzu będą prezentować się świetnie.

zuzia29

Postautor: zuzia29 » 21 paź 2017 08:53

Moim zdaniem świetnie sprawdzi się w tym wypadku styl skandynawski. Jest cały czas modny, no i bardzo uniwersalny. Ja również urządzam mieszkanie w tym stylu. Świetnie będą do niego pasować lampy markslojd: http://www.lampydlaciebie.pl/lampy-markslojd,87. Ja wybiorę chyba te lampy do całego mieszkania, muszę jeszcze tylko skonsultować się z mężem w tej kwestii.

olaa987

Postautor: olaa987 » 24 paź 2017 10:38

Bardzo praktycznie jest zamontować na podłodze płytki. Łatwo zachować je w czystości i elegancko wyglądają.
U mnie w mieszkaniu jedynie w sypialni i salonie jest parkiet, a reszta płytki :) Warto założyć płytki wysokiej jakości np. https://www.ceramika-domino.pl/pl/.
Ja mam tej firmy i są bardzo praktyczne

AnnaS

Postautor: AnnaS » 26 paź 2017 12:02

Do mieszkania, które będzie nie tylko do mieszkania, ale i do pracy bardzo fajnie jest znaleźć miejsce na plakaty motywacyjne. Zawieszone w kąciku "służbowym" na pewno poprawią humor, ale też zmotywują do działania :)

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 27 paź 2017 14:45

A co sądzicie o sejfach montowanych w naszych domach? Czytałam artykuł ze strony http://www.info-news.pl/czy-warto-wstawic-sejf-do-domu/ i podobno nie mówi się może za wiele o włamaniach, bo i nie kończą się one zbytnio spektakularnie, ale jednak w naszym interesie jest to, aby zdawać sobie sprawę z tego, iż Polska to może nie Brazylia czy Republika Południowej Afryki, ale jednocześnie nie jesteśmy Norwegią, Danią czy powiedzmy Islandią. Oczywiście złośliwcy albo pesymiści powiedzą, że przyczyną wzrostu zapotrzebowania na sejfy w domu może być co najwyżej wzrost przestępczości w naszym kraju, ale bądźmy poważni. Zresztą im więcej sejfów w polskich domach, w których będą trzymane wszelkie kosztowności, tym najzwyczajniej w świecie nasza Polska będzie bardziej bezpiecznym krajem.