Czas wolny

marzenka.o

Re: Czas wolny

Postautor: marzenka.o » 18 lip 2019 11:08

A robicie sobie jednodniowe wycieczki? Teraz jest najlepsza pogoda na to.

kewin3939

Postautor: kewin3939 » 26 lip 2019 19:14

Sporo radochy w czasie wolnym sprawia mi pływanie łodzią po Zegrzu. Wynajmuję ją prosto od https://bookingboat.pl/ , gdyż nie posiadam swojej. Takie rozwiązanie jest dla mnie bardzo wygodne.

Kawosz77

Postautor: Kawosz77 » 29 lip 2019 10:23

A może po prostu róbcie to, co sprawia Wam przyjemnośc? Dzisiaj jest o tyle prościej, że jesteście w stanie wiele rzeczy ogarnąć sobie przez internet. Ja sam wiele sprzętów załatwiam właśnie w taki sposób. Aktualnie planuję zakupić łyżwy, bo do zimy coraz bliżej, a ceny są teraz najlepsze. Warto pomyśleć w ten sposób :)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2019 14:41 przez Kawosz77, łącznie zmieniany 1 raz.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 31 lip 2019 08:45

A gdzie jeździcie na wakacje? Ja zazwyczaj za granicę, tam, gdzie latem można pojeździć na snowboardzie. Akurat jestem przed kolejnym wyjazdem i jestem na etapie kupowania nowego sprzętu (stary jest dość sfatygowany). Aktualnie mam już nowe buty Step On Burton, teraz pozostaje mi jeszcze wybrać jakąś solidną deskę.

zotan66

Postautor: zotan66 » 05 sie 2019 21:49

Ja bardzo lubię oglądać filmy i seriale w wolnym czasie. Aktualnie oglądam Grey's Anatomy już po raz kolejny. Tutaj https://pinbook.pl/kino/dramat/chirurdzy-online dowiedziałam się gdzie oglądać.

zotan66

Postautor: zotan66 » 07 sie 2019 00:13

Dla osób szukających noclegów świetnym rozwiązaniem jest https://pinbook.pl/noclegi, gdzie na pewno znajdziecie idealne miejsce.

czosnekwrg

Postautor: czosnekwrg » 13 sie 2019 17:08

Gdy mam więcej wolnego czasu, to staram się pływać łodzią po Zegrzu. Niestety, jest to możliwe od niedawna - statek wymagał solidnego remontu a nam brakowało elementów potrzebnych do wykonania tego. Dopiero stało się to możliwe po odkryciu oferty https://yachtconstructions.pl/ - oni dostarczyli nam co trzeba!

velyth

Postautor: velyth » 19 sie 2019 01:58

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting