Jakie sporty uprawiacie, żeby nie oszaleć? W domu, siłka?

Janek

Re: Jakie sporty uprawiacie, żeby nie oszaleć? W domu, siłka?

Postautor: Janek » 22 gru 2017 10:44

Dość nietypowo - strzelam. Mam sprawdzoną strzelnicę we Wrocławiu - Progun. Świetnie to na mnie działa - uspokaja, wycisza ale też pozwala się odpowiednio skupić i nieco poprawić pewność siebie.

karbonara

Postautor: karbonara » 06 mar 2018 02:52

A czy słyszeliście o aplikacji https://play.google.com/store/apps/deta ... gang&hl=pl To platforma społecznościowa ludzi wybierających aktywny tryb życia. Idealna dla trenerów personalnych. Dostępna za darmo.

adam21

Postautor: adam21 » 06 mar 2018 13:19

Ja nałogowo jeżdżę na rowerze stacjonarnym, choć wolałbym śmigać teraz po drogach, ale średnio mi się to uśmiecha :/
Do tego trochę hantlami ćwiczę, pozdrawiam

ollami

Postautor: ollami » 07 mar 2018 12:43

Joga! Pomaga na bóle kręgosłupa i jestem dzięki niej znacznie mniej nerwowa

Janek

Postautor: Janek » 11 mar 2018 18:57

Mam mój mały azyl we Wrocławiu - stzrelnica Progun :) Jeśli jesteś tylko z okolić to wpadnij! Sama atmosfera jest tu epicka nie wspominając o samym fakcie, że możesz sobie postrzelać i wyżyć ;)

darekmroczek

Postautor: darekmroczek » 09 kwie 2018 22:42

Padło pytanie wcześniej o trenera personalnego z Warszawy to mogę polecić Victorybody http://victorybody.pl/. Oni właśnie specjalizują się w treningu EMS, który jest lepszy od normalnego treningu, ćwiczenie nie jest obarczone ryzykiem kontuzji i tak dalej. Generalnie właśnie dużo praktyczniejsza forma ćwiczenia. Poczytajcie sobie na ich www są wszystkie szczegóły. Korzystał ktoś?

leogalante

Postautor: leogalante » 20 kwie 2018 09:48

Ja postanowiłem się zapisać na siłownię. Po pewnym czasie zacząłem nawet stosować odżywki. Zakupiłem je od http://www.elitesportfood.pl Teraz czuję się dobrze i przede wszystkim wyglądam dobrze. Polecam wam też zacząć ćwiczyć i połączyć ćwiczenia z odpowiednimi suplementami dla lepszego efektu.

fittt
Kontaktowanie:

Postautor: fittt » 22 kwie 2018 01:30

U mnie siłownia oraz rower, czasem też basen.
Trener personalny Sosnowiec - trenuj z ekspertem!

fara

Postautor: fara » 27 kwie 2018 08:16

Ja w domu nie potrafię się jakość zmotywować do ćwiczeń, choć nie powiem, kilka razy już próbowałam. Od kilku miesięcy chodzę na fitness (wybieram różne zajęcia) i to jest to :) Jak jesteście z Krakowa lub okolic to polecam atlanticsports.pl na ul. Stradomskiej 15. Przyjazna atmosfera, dobre ceny i bardzo urozmaicony grafik zajęć. Każdy znajdzie coś dla siebie.

łomen9

Postautor: łomen9 » 24 maja 2018 15:20

Sporo osób chodzi dzisiaj na siłownię i chce wyrzeźbić swoje ciało. Słyszeliście też o takich tabletkach klik, dzięki którym można zwiększyć swoją masę mięśniową? Co o nich myślicie? Braliście kiedyś takie suplementy? Jak to działa? Sama siłownia na pewno będzie dobrym pomysłem.