Jaki makijaż do pracy?

Maniki
Kontaktowanie:

Re: Jaki makijaż do pracy?

Postautor: Maniki » 21 cze 2016 10:25

Zgadzam się, makijaż do pracy nie powinien być krzykliwy. Najlepszy chyba będzie taki make up - no make up ;) Podkreśla tylko atuty twarzy i wygląda bardzo naturalnie :)

marzenka.o

Postautor: marzenka.o » 21 cze 2016 18:41

Ja najczęściej robię taki makijaż. Czasami jednak dodaję do tego kreskę robioną eyelinerem.

Inbes88

Postautor: Inbes88 » 27 cze 2016 11:14

Uważam, że minimalizm jest najlepszy. Mocny makijaż wybrałabym na imprezę, nie do miejsca pracy. Wystarczy podkład, brązer/róż na policzki i tusz. :)

Maniki
Kontaktowanie:

Postautor: Maniki » 16 wrz 2016 13:35

Dokładnie. Jak się idzie gdzieś wieczorem, np. na imprezę, to można poszaleć z makijażem :)

Karlina

Postautor: Karlina » 09 lip 2017 12:16

Też nie jestem zwolenniczką mocnego makijażu do pracy, szczególnie gdy mamy do czynienia z klientem bezpośrednio. Natomiast uważam, że każda kobieta powinna zwracać szczególną uwagę na to, aby mieć zadbane paznokcie. Niestety niepomalowane, poobgryzane paznokcie odstraszają klientów. Teraz są naprawdę duże możliwości w tym zakresie. Fajny jest chociażby tego typu french hybrydowy, który jest delikatny i jednocześnie elegancki.

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 20 lip 2017 10:45

Ja stosuje raczej bardzo delikatny makijaz, jak w sumie wszystkie kobiety u mnie w pracy, jest to dobre rozwiazania. paznokcie robie sobie tez raz na 2-3 tygodnie poniewaz robie w domu hybrydy. Mam bardzo wytrzymale lakiery https://www.jpcosmetics.pl/produkt/semi ... lls-lemon/ moze to tez tego kwestia, na poczatku jednak nie trzymaly sie tak dobrze, chyba nie miala tak sprawnej reki jeszcze

katpio

Postautor: katpio » 11 sie 2017 12:26

Jestem zwolenniczką delikatnego i naturalnego makijażu do pracy. Ja sama używam tylko podkładu, tuszu do rzęs, podkreślam brwi i konturuję twarz. Szukam właśnie porządnych pędzli do konturowania, bo te co mam robią mi plamy. Zastanawiam się nad zakupem pędzli Hakuro. Znacie, polecacie? Siostra podesłała mi taką stronkę z bardzo dużym wyborem tych pędzli: https://puderek.com.pl/25_hakuro .
I teraz tak myślę, że chyba kupię cały zestaw do makijażu, a nie tylko jeden pędzel do konturowania.

basiaa

Postautor: basiaa » 13 paź 2017 16:09

Uważam, że makijaż do pracy nie powinien być krzykliwy. Powinien podkreślać urode kobiety i być na tyle subtelny, żeby nie wybijał się na pierwszy plan. Ja zazwyczaj sięgam po swój ulubiony podkład skin balance od pierre rene, aby wyrównać koloryt skóry i zakryc niedoskonałości cery. Maluję rzęsy i poskreślam usta. W takim makijażu czuję się najlepiej.

KataW

Postautor: KataW » 18 paź 2017 22:57

Ja też jestem zwolenniczką delikatnego makijażu. Nie lubię być mocno wymalowana, bo wtedy czuję się strasznie sztucznie. Lubię tylko delikatnie podkreślić atuty twarzy i tyle :)

AnnaS

Postautor: AnnaS » 16 maja 2018 09:26

aniaola37 pisze:Ja stosuje raczej bardzo delikatny makijaz, jak w sumie wszystkie kobiety u mnie w pracy, jest to dobre rozwiazania. paznokcie robie sobie tez raz na 2-3 tygodnie poniewaz robie w domu hybrydy. Mam bardzo wytrzymale lakiery https://www.jpcosmetics.pl/produkt/semi ... lls-lemon/ moze to tez tego kwestia, na poczatku jednak nie trzymaly sie tak dobrze, chyba nie miala tak sprawnej reki jeszcze

Wydaje mi się, że jednak nie jest to kwestia sprawnej ręki, a jakości lakierów... Ja manicure hybrydowy robię lakierami z firmy Nails Company i naprawdę można je polecić... Możesz je kupić tutaj.