Jak zaplanować remont?

kejtlin

Re: Jak zaplanować remont?

Postautor: kejtlin » 07 lis 2016 11:07

Kosztowny, kosztowny, ale jak się sensownie wszystko rozplanuje to można koszty zminimalizować. Dobrze mieć oczywiście jakąś gotówkę w zapasie, bo zawsze czegoś braknie, a to kleju, a to złączki, a to śruby xD wiem z doświadczenia. Co do łazienki, to fajne wykończenia ma firma Tubądzin naprawdę płytki ścienne szczególnie takie białe falowane z Abisso kolekcji dla mnie, no cudo :D

jurda

Postautor: jurda » 07 mar 2017 20:09

To zależy od tego, ile prac przewidujesz, remont remontowi zupełnie nierówny. Jednak racją jest, że plan pozwoli na to, by się wszystko udało.

mannia26

Postautor: mannia26 » 20 cze 2017 21:57

Oczywiście remont może być bardzo kosztowny, ale jak się raz w niego zainwestuje, to będzie już na lata. A jeżeli poszukujecie jakichś ładnych płytek do kuchni czy łazienki, to polecam płytki dunin carat , które dostępne są w wielu ciekawych kolorach i wzorach. Tutaj na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego.

kawiorek88
Kontaktowanie:

Postautor: kawiorek88 » 07 lip 2017 08:26

Ze swojego doświadczenia wiem, że najważniejsze to korzystać z porządnych materiałów. Co mi po tym, że kupię fajne biurko jak będzie z jakiegoś badziewnego surowca i po pół roku będzie do wymiany. Ja mam w domu meble robione na wymiar - fakt są droższe niż przeciętna Ikea, ale warto,. Polecam np. www.kewameble.pl
http://www.tanio-strony-internetowe.pl - profesjonalnie i niedrogo

SoloKolos
Kontaktowanie:

Postautor: SoloKolos » 18 lip 2017 15:04

Zgadzam się z tym, że lepiej zainwestować w lepszej jakości materiały i wyposażenie. Sprawa wygląda podobnie w przypadku sprzętu i mebli biurowych. Raz dobrze wybrany ergonomiczny fotel jak np. https://www.solokolos.pl/78719,Fotel-biurowy-Nowy-Styl-BIZER-HIT czy niszczarka będzie nam służyć przez lata.

RoksanaW

Postautor: RoksanaW » 28 lip 2017 21:54

Najważniejsze to wiedzieć, co chcemy zmienić i jaki chcemy osiągnąć efekt. Często nie podoba się nam kuchnia czy łazienka, ale nie mamy pomysłu, jak ją zmienić. Wówczas możemy korzystać z porad http://poliszdesign.pl/ Nikt z nas nie ma czasu śledzić trendów panujących w aranżacjach.
Gdy już wybierzemy już konkretny projekt, możemy zacząć szukać materiałów. Nie warto wybierać najtańszych produktów i oszczędzać na jakości. Często jednak można znaleźć fajne promocje, z których warto korzystać.

Tyranowicz

Postautor: Tyranowicz » 30 lip 2017 18:34

Przede wszystkim musimy wiedzieć, jakich materiałów potrzebujemy. Jeśli chcemy na przykład docieplić dom, to wchodzimy na docieplajdom.pl i kupujemy wszystkie potrzebne rzeczy typu styropian podłogowy, tynk, itd. zawczasu. Dzięki temu unikamy nieprzyjemnych niespodzianek z brakiem materiałów, a my mamy szybki i przyjemny remoncik.

filimonik

Postautor: filimonik » 08 sie 2017 20:28

Ja właśnie wiem jakich chce materiałów do ociepleń użyć, już z ekipą rozmawiałem i zdecydowałem się na Caparol. Niestety go w tym sklepie nie widzę :/ Zostaje mi ostatecznie market budowlany, kawałek niestety trzeba będzie podjechać, ale nic nie szkodzi. Najważniejsze żeby zaopatrzyć się w porządne materiały, bo zależy mi na dobrym systemie do wykonywania ociepleń. Ostatnimi czasy tak mocno mi podskoczyły koszty ogrzewania, że budżet domowy zaczyna tego nie wytrzymywać.

Krysta097

Postautor: Krysta097 » 11 sie 2017 21:38

Remont od czasu do czasu jest bardzo dobrym pomysłem. Nie dość, że można coś zmienić i ożywić wnętrze, to również można zmienić różnego rodzaju instalacje, żeby trochę zaoszczędzić. Np. coraz więcej osób decyduje się na przeróbkę mieszkania i instalację pompy ciepła: https://remont.biz.pl/sklep/897-tweetop. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo na energii cieplnej, co również przyczynia się do ochrony środowiska. Warto szukać takich nowinek na rynku i je wdrażać u siebie.

fara

Postautor: fara » 12 sie 2017 09:51

Całkiem niedawno przechodziliśmy generalny remont domu. Straciliśmy niemało nerwów, nie ukrywam. Na szczęście to już za nami. Ocieplaliśmy też poddasze. Problem pojawił się już przy wyborze wełny mineralnej. Na szczęście mamy znajomego fachowca, który doradził nam materiały firmy DocieplajDom. Ich produkty są wysokiej jakości. Tu strona internetowa.