Rocznica ślubu - jakie pomysły?

Natalia Walczak

Rocznica ślubu - jakie pomysły?

Postautor: Natalia Walczak » 06 gru 2017 19:37

Chodzi o zorganizowanie rodzicom okrągłej rocznicy ślubu z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.
Czy macie jakieś niebanalne pomysły, które mogłyby nas, dzieci, zainspirować, by ten dzień był niezapomniany dla rodziców?

Duka

Re: Rocznica ślubu - jakie pomysły?

Postautor: Duka » 08 gru 2017 14:49

Najpierw zastanawiałam się, jaki sens ma taka uroczystość?
Czy to aby nie kolejny trend, który jest trochę sztuczny?
Ale dotarło do mnie, że przecież takie wspólne przygotowania do tego dnia,
to przede wszystkim okazja do spędzenia czasu razem, do wspólnego planowania,
czyli do tego wszystkiego, na co brakuje nam czasu na co dzień.

Wracając do sedna - jeśli odnowienie przysięgi to może nowe obrączki?
Nie muszą być klasyczne, jak te z dna ślubu, mogą być autorskie. Inspiracji w sieci jest sporo:
https://bizoe.pl/produkt/obraczka-piers ... ct-b_op12/ ,
to może być pierścionek dla mamy, a obrączka dla taty, czyli niezbyt klasycznie,
a z kolei indywidualnie, inaczej i ciekawie, żeby podkreślić tę wyjątkową okazję.

Myślę, że nie jest to na pewno czas prezentów praktycznych, bo to zepsuje raczej klimat.
O jakiej porze roku wypada Wam ta uroczystość? Bo mogę podrzucić jeszcze kilka pomysłów na lato na przykład.

Palermo

Postautor: Palermo » 28 lut 2018 01:11

Jeśli chodzi o same prezenty, to może zegarek? Moim zdaniem idealna opcja :D Jak coś, to jest taka strona: e-zegarki.pl, tam mają duzy wybór :)

basiaa

Postautor: basiaa » 04 mar 2018 17:37

a wspólny wyjazd? taki prezent zawsze przecież cieszy, no i można odpocząć więc dla mnie to idealny rocznicowy prezent :) Za opcjami last minute warto się zawsze porozglądać, bo można fajnie trafić i w Itace opcji nie brakuje z tego co widziałam ostatnio https://www.itaka.pl/last-minute/ więc to nie musi też kosztować majątku, żeby było udane

basiaa

Postautor: basiaa » 09 mar 2018 12:03

Ja lubię stare, sprawdzone pomysły czyli biżuteria i wieczór w restauracji bym nie musiała gotować... Mam nawet swoją ulubioną do wszelkich okazji - Pańska 85 (w Warszawie). Dla mnie zawsze się sprawdza, jest przepysznie i bardzo przyjemnie w środku :)

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 15 mar 2018 18:50

Dziewczyny fajnie radzą, ale według mnie są mocno nastawione na kobiecy punkt widzenia, a przecież prezent powinien być jak najbardziej uniwersalny, żeby i mamie, i tacie się spodobał :) Myślę, że oboje mogą być zachwyceni, jak sprezentujecie im jakiś wyjazd. Nie musi to być nie wiadomo co. Skąd jesteście?

Kiedy moi rodzice mieli 40 rocznicę, wysłaliśmy ich na weekend nad morze do hotelu w Gdańsku ;) Wrócili wypoczęci i uśmiechnięci.

Pozdr., Kacper

Wimen

Postautor: Wimen » 27 mar 2018 11:51

Zabierz żonę na romantyczna kolacje we dwoje. Piękna restauracja jest w zamku ujazdowskim, nazywa się instalacje art bistro. Mozna tam dobrze zjeść, a wystrój jest przepiękny, jak w zamku.

elabarbara

Postautor: elabarbara » 20 sie 2018 11:56

Moja siostra z mężem będą niedługo obchodzić okrągłą rocznicę ślubu. Zastanawiałam się, gdzie można wyprawić małe przyjęcie. Znajoma podsunęła mi pomysł o organizacji w najbardziej znanym miejscu http://www.trzyroze.pl/przyjecia . Oferują w swojej kuchni oryginalne i wyszukane smaki. Wystrój wnętrz też jest bardzo elegancki, więc to miejsce to chyba będzie dobry wybór.

Chriss07

Postautor: Chriss07 » 23 paź 2018 15:36

A co kupujesz im na prezent? Bo moi zażyczyli sobie... takiej przejażdżki Nissanem GTR:) Stwierdzili, że nigdy nie mieli okazji na takie szaleństwo i że zapewne taka okazja się nie nadarzy.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 24 paź 2018 10:24

Skoro ma być odnowiona przysięga małżeńska, to czemu nie zorganizować również ponownych zaręczyn? Moglibyście kupić dla taty pierścionek zaręczynowy, który on następnie podarowałby waszej mamie. Chyba, że gdzieś w biżuterii jest jeszcze ten, który wasz tata podarował mamie za pierwszym razem? Wtedy wystarczyłoby tylko zorganizować sam moment. Moim zdaniem kilka bardzo ciekawych pomysłów opisuje artykuł - https://aclari.pl/poradnik/niebanalny-pomysl-na-zareczyny-w-domu_27 myślę, że mama byłaby zachwycona :)