Dietetyk, który zrobi różnicę

marysiu

Dietetyk, który zrobi różnicę

Postautor: marysiu » 14 lut 2018 18:59

Szukam kogoś takiego jak dietetyk, który pomoże mi się uporać z problemami dietozależnymi. Brakuje mi konsekwencji i motywacji w dążeniu do celu, dlatego szukam osoby, która potrafi zmobilizować do pracy. Znacie takiego dietetyka?

basiaa

Re: Dietetyk, który zrobi różnicę

Postautor: basiaa » 11 mar 2018 17:39

Byłam u dietetyka, ale cóż z tego skoro nawet po rozpisce potraw, oszukiwałąm. Z czystego lenistwa... Bo kto będzie poświęcał tyle czasu na gotowanie? LEpiej zjeść coś na szybko na mieście, niekoniecznie zdrowo... Wiem, głupota. Rozwiązanie znalazłam w diecie pudełkowej. Korzystam z Tummy Heaven i widzę efekty. Teraz już nie mogę zwalić mojego niezdrowgo jedzenia na brak czasu na gotowanie :D

agnieszka24

Postautor: agnieszka24 » 27 mar 2018 00:19

Czy wiesz, że tak naprawdę ludzie nie tyją przez to, że jedzą niezdrowo, tylko dlatego, że jadają nieregularnie? Ja, odkąd zacząłem jadać regularnie, chudnę. I nie ma znaczenia, czy zjem pizzę od http://krakow.pizzerianocna.pl/#kontakt czy też sałatkę. Najważniejsza jest mimo wszystko regularność (oczywiście przejadanie się również nie jest wskazane).

Wimen

Postautor: Wimen » 27 mar 2018 11:57

trudno jest wytrzymac na rozpisanej diecie, bo zawsze podczas gotowania skusisz sie na noś więcej, dlatego przestałem gotować, nie przygotowuje sobie sam posiłków, tylko zamawiam catering dietetyczny warszawski dzień. Plusy sa takie, że nie martwie się o gotowanie, o to czy będe miał lunch do pracy i czy nie bede podjadać, bo zawsze mam ten posiłek ze sobą.

dorota.ostaszewska

Postautor: dorota.ostaszewska » 28 maja 2018 14:49

Ja skorzystałam z porady dietetyka podczas zakupu diety pudełkowej z cateringu Victory Diet i razem z dietetykiem ułożyliśmy dietę indywidualną dla mnie. Dieta indywidualna jest dedykowana osobom, które muszą wykluczyć z diety wiele produktów spożywczych. Moje przykładowy plan żywieniowy to : Musli z orzechami i świeżymi morelami z jogurtem naturalnym, II śniadanie: Sałatka z ryżem, łososiem i szpinakiem.Obiad: Kurczak z makaronem razowym, brokułami i pomidorkami koktajlowymi.Podwieczorek: Koktajl dyniowo-kokosowy z imbirem i limonką.Kolacja: Faszerowany bakłażan w sosie pomidorowym z mozzarellą i rozmarynem. Wiadomo, że z tygodnia na tydzień to się zmienia ale tak jadłam poprzednim tygodniu.

elabarbara

Postautor: elabarbara » 29 maja 2018 09:14

Ja jakoś nigdy nie korzystałam z pomocy dietetyka. Zawsze sama szukałam w necie dla siebie odpowiedniej diety, owszem niektóre kończyły się nie powodzeniem, ale nigdy się nie poddawałam. Aż znalazłam na stronie https://zyj-zdrowiej.pl/dieta-dr-dabrow ... -i-owocow/ dietę E. Dąbrowskiej owocowo-warzywna . I postanowiłam że teraz albo nigdy. I nie żałuję bo już drugi tydzień ja jestem na tej diecie i powoli widzę efekty. Czyli ta dieta jednak na mnie działa, a ja stopniowo też zmieniam nawyki żywieniowe.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2018 11:00 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

basiaa

Postautor: basiaa » 20 cze 2018 12:13

Moje diety również kończyły sie niepowodzeniem, bo w końcu zaczęłam podjadać. jednak teraz nic takiego nie ma miejsca. odkąd zamawiam sobie diete pudełkową Optimal Fit jadam do syta, nie musze podjadać i widzę jak moje kilogramy lecą w doł.

igakot

Postautor: igakot » 29 cze 2018 21:26

Po co wydawać kasę na dietetyka jak można jadłospis z netu ściągnąć, a suplementy na własną rękę kupić, ja zamawiam na https://healthprotector.pl/suplementy-diety/ mają dobry skład i naturalne składniki. Udało mi się zrzucić parę kg więc sukces.

basiaa

Postautor: basiaa » 24 lip 2018 15:47

Najlepiej skorzystać z cateringu dietetycznego. Sama miałam okazję byc kilka miesięcy na takiej diecie z warszawski dzień by gessler. Udało mi się wtedy sporo schudnąć i dojść do upragnionej wagi.