Jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne?

nosleep

Jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne?

Postautor: nosleep » 15 cze 2018 22:00

No wlasnie - jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne? Czym sie charakteryzuja? Z jakich materialow powinny byc wykonane? Czy mozna powiedziec, ze drewno = nowoczesnosc czy jednak nie?
Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Marlena77

Re: Jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne?

Postautor: Marlena77 » 16 cze 2018 13:43

Nowoczesne schody wewnętrzne przede wszystkim wyróżniają się wygladem. Moim zdaniem takie schody maja mało zdobień, sa proste - ogólnie minimalistyczne. Nowoczesne schody można wykonać praktycznie ze wszystkiego. Ja mam schody nowoczesne wykonane z wysokiej jakości drewna a do tego szklane balustrady. Projektem i wykonaniem zajęła się firma http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/schody-nowoczesne/ . U nich można zamówić schody pasujące do każdego wnętrza.

igakot

Postautor: igakot » 19 cze 2018 23:51

Drewno jest ponadczasowe i pasuje do nowoczesnego wnętrza. Mnie się podobają kręcone bo zajmują mało miejsca i takie zamówiłam w parkietlux. Za jakiś czas jak będę chciała zmienić styl to i tak schody będą pasowały bo to uniwersalny materiał

qkula

Postautor: qkula » 03 lip 2018 12:16

Ja też uważam, że najlepszą opcją jest drewno. Schody drewniane przecież zawsze będą modne. Można do nich dobrać na przykład ciekawe balustrady, aby nadać im bardziej nowoczesnego stylu. Bardzo duży wybór najróżniejszych balustrad znajdziecie w ofercie firmy Kobamet: http://www.kobamet.pl/.

Ajlar

Postautor: Ajlar » 23 sie 2018 11:13

Nowoczesne schody powinny być nowocześnie wykończone. Ja bym postawiła na balustrady szklane z elementami chromowanymi. Do tego można dodać podświetlenie LED i schody są z efektem WOW. Zerknijcie na balustrady oferowane przez firmę https://nierdzewnybalkon.pl/ . Wykonują oni barierki i balustrady na zamówienie. Bez problemu dopasują barierki do każdego rodzaju schodów.

kewin3939

Postautor: kewin3939 » 06 wrz 2018 18:12

Według mnie w nowoczesnym domu można śmiało postawić na schody w stylu klasycznym. Z własnego doświadczenia wiem, iż jest to kompozycja idealna, nadająca każdemu wnętrzu niebywałej urody. Nasz dom zdobią schody dywanowe o minimalistycznym tonie, które zapewniła nam firma Milik. Prezentują się wspaniale, są wykonane z najwyższej jakości drewna.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2018 15:22 przez kewin3939, łącznie zmieniany 1 raz.

orchidea74

Postautor: orchidea74 » 07 wrz 2018 13:39

To, że coś jest nowoczesne, to wcale nie oznacza, że musi podobać się każdemu. Nie każdy musi przecież lubić nowoczesne rozwiązania. Ja na przykład zdecydowanie wolę schody drewniane i jeśli bym teraz budowała dom to w kwestii schodów zgłosiłabym się tu: stolarnia kraków.

eri10

Postautor: eri10 » 18 paź 2018 19:34

I tu sie zgodze - klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, a w nowoczesnych wnetrzach tez stosuje sie drewniane wykonczenia ewentualnie z jakimis bajerami jesli chodzi o podświetlenie. Takie schody przetrwaja lata - jak nasze. Po renowacji udało sie odzyskac ich utracony na przestrzeni lat - blask no i efekt. Teraz od czasu do czasu malujemy olejem do parkietu luxdecor dla podtrzymania koloru, podkreślenia naturalnych słojów drewna i oczywiscie odpowiedniego zabezpieczenia