Jak trwale poprawić wzrok?

Wieslaw Zur

Jak trwale poprawić wzrok?

Postautor: Wieslaw Zur » 30 sie 2019 12:41

Jakie znacie metody na trwałe poprawienie wzroku? Słyszałem trochę dobrych opinii o laserowej korekcie oraz o sieci klinik Optegra - znajomi, którzy mieli z nimi do czynienia twierdzą, że to wysokiej klasy fachowcy z doświadczeniem i wieloma pozytywnie przeprowadzonymi zabiegami, więc jak gdzieś, to do nich. A wy co myślicie?

Yan Rosolowicz

Re: Jak trwale poprawić wzrok?

Postautor: Yan Rosolowicz » 30 sie 2019 12:47

Laserowa korekta wzroku to najlepsza metoda jeśli ktoś chce trwale poprawić wzrok. Moja siostra miała robioną w krakowskiej Optegrze i teraz chodzi bez okularów. Sam zabieg był bezbolesny, kadra fachowa, chętna do udzielania odpowiedzi na pytanie pacjentki i rozwiewania wszystkich wątpliwości. Siostra jest bardzo zadowolona.

Logan88

Postautor: Logan88 » 25 mar 2020 22:34

Przede wszystkim warto dbać o wzrok zanim się popsuje, a więc nie przesiadywać godzinami przez monitorem komputera, stosować okulary ochronne jeśli pracujemy w zapylonym środowisku (np. hala produkcyjna), można też zażywać suplementy z luteiną jeśli mało jej dostarczamy w diecie. Co do wady wzroku już zaistniałej, nie zawsze laserowa korekcja jest najlepszym wyjściem i na ogół (poza zaćmą) nie jedynym. Najpierw warto poczytać co nieco o chorobach oczu i ich leczeniu zanim zdecydujemy się na zabieg, fajny poradnik znalazłem na stronce https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/choroby-oczu . Sam dowiedziałem się z niego wielu ciekawych rzeczy na temat dolegliwości związanych ze wzrokiem. Znalazłem tu nawet optymistyczną wiadomość- w wielu przypadkach można nosić dyskretne, wygodne soczewki kontaktowe:)

velyth

Postautor: velyth » 05 kwie 2020 00:27

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо