Jaka firma transportowa na Słowację

jutrzenka
Kontaktowanie:

Jaka firma transportowa na Słowację

Postautor: jutrzenka » 10 sie 2017 13:21

Potrzebuję kontaktu do dobrej firmy, która zajmuej się przewozami na trasie: Polska - Słowacja.
Chodzi tutaj o przeprowadzkę firmy. Polecicie kogoś ?
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

erosek30

Re: Jaka firma transportowa na Słowację

Postautor: erosek30 » 10 sie 2017 14:22

Dopytaj się tutaj:
http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-slowacja

Zaznaczam,że sam z ich usług nie korzystałem ale słyszałem o nich dobre opinie. Specjalizują się w przeprowadzkach z Polski do krajów Europy. Słowację oczywiście równiez mają na swojej liście. Firma duza, doświadczona. I mają ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń
Wysyłka kurierem byłaby o wiele droższa.

Micks71

Postautor: Micks71 » 12 sie 2017 07:37

Ja mogę polecić firmę Global Service Przeprowadzki. Jest to profesjonalna firma przeprowadzkowa sam skorzystałem z ich usług na drodze polecenia. Wykonywali dla mnie przeprowadzkę z Niemiec w 2 miesiące temu jestem bardzo zadowolony i z jakości i z ceny. Dostałem na nich namiar od kolegi. Wiem na pewno, że w ich zakresie prac leżą zarówno przeprowadzki międzynarodowe , przeprowadzki firm i osób fizycznych jak również magazynowanie i utylizacja mienia.

bizzy

Postautor: bizzy » 29 sie 2017 22:03

Do takiej współpracy warto wg mnie wybrać firmę, która stosuje nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm i działa optymalizując czas i koszty transportu. Najlepiej chyba z polecenia, jeśli masz taką możliwość. Wtedy jest informacja z pierwszej ręki.

Kandarr

Postautor: Kandarr » 20 wrz 2017 18:58

Warto też w tej sprawie popytać znajomych. Sądzę, że to będzie naprawdę dobre rozwiązanie ;)
Lecz nie ma na świecie nic równie okrutnego, jak poczucie opuszczenia wywołane tym, że nie ma się na co czekać.

babtu

Postautor: babtu » 28 wrz 2017 07:37

Polecam usługi transportowe tutaj - http://www.dar-trans.pl/
Mogą wam zorganizować również kierowcę. Pod względem poziomu usług - zdecydowanie pierwsza klasa.
Od razu na stronie możecie zobaczyć jaką mają flotę, ale ogólnie u nich nie uświadczysz byle jakiego auta.
Wszystko co nam podstawiali, było w 100 proc. sprawne.