Jaka firma transportowa na Słowację

jutrzenka
Kontaktowanie:

Jaka firma transportowa na Słowację

Postautor: jutrzenka » 10 sie 2017 13:21

Potrzebuję kontaktu do dobrej firmy, która zajmuej się przewozami na trasie: Polska - Słowacja.
Chodzi tutaj o przeprowadzkę firmy. Polecicie kogoś ?
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

erosek30

Re: Jaka firma transportowa na Słowację

Postautor: erosek30 » 10 sie 2017 14:22

Dopytaj się tutaj:
http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-slowacja

Zaznaczam,że sam z ich usług nie korzystałem ale słyszałem o nich dobre opinie. Specjalizują się w przeprowadzkach z Polski do krajów Europy. Słowację oczywiście równiez mają na swojej liście. Firma duza, doświadczona. I mają ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń
Wysyłka kurierem byłaby o wiele droższa.

Micks71

Re: Jaka firma transportowa na Słowację

Postautor: Micks71 » 12 sie 2017 07:37

Ja mogę polecić firmę Global Service Przeprowadzki. Jest to profesjonalna firma przeprowadzkowa sam skorzystałem z ich usług na drodze polecenia. Wykonywali dla mnie przeprowadzkę z Niemiec w 2 miesiące temu jestem bardzo zadowolony i z jakości i z ceny. Dostałem na nich namiar od kolegi. Wiem na pewno, że w ich zakresie prac leżą zarówno przeprowadzki międzynarodowe , przeprowadzki firm i osób fizycznych jak również magazynowanie i utylizacja mienia.