Aranżacja wnętrz

Biznesowy

Re: Aranżacja wnętrz

Postautor: Biznesowy » 23 cze 2018 12:03

Dobrym pomysłem na oryginalne wnętrze jest zakup ładnego obrazu na przykład tutaj Skup obrazów Jeżeli macie jakieś na sprzedaż to również możecie spieniężyć ja na takim skupie obrazów. A obraz zawsze dodaje uroku pomieszczeniu w którym się znajduje.

Kubajestem85

Postautor: Kubajestem85 » 24 cze 2018 12:45

Swoje biuro mam w domu a zaczęło się to od tego, że na dolę w domu było dużo nie wykorzystanego placu...niby to garaż niby piwnica. Postanowiłem przestać wynajmować u kogoś tylko przenieść się do siebie i wyremontować dół pod buro. Drzwi do biura, panele, karnisze zamówiłem w jednym sklepie w Art-Fach w Augustowie na Mazurskiej 6 . W tym sklepie można również zamówić bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne, osłony okienne i wiele innych rzeczy potrzebnych w domu.

czacza81

Postautor: czacza81 » 27 cze 2018 16:26

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, to moim zdaniem najlepiej jest to zlecić architektowi wnętrz, my powierzyliśmy to właśnie takiej osobie i efekty są super :) Wnętrza urządzone ładnie, ze smakiem, ale też bardzo funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu :) Mogę polecić pracownię, z której korzystaliśmy - http://www.krzysztof-ziolkowski.pl

bluka

Postautor: bluka » 02 lip 2018 01:41

jak się nie ma totalnie pomysłu czy czasu to tak ale w innym przypadku można spokojnie samemu się za to zabrać. ja całkowicie samodzielnie zaaranżowałam wnętrze mojego mieszkania i jestem z tego dumna. od wyboru koloru ścian które pieczołowicie dobierałam wśród kolekcji kolorów świata duluxa po podłogi, drzwi, meble i same dodatki.

ayris

Postautor: ayris » 03 lip 2018 09:39

Jesli nie masz pomysłu na aranżację, poszukaj inspiracji w internecie. Na pewno tam coś znajdziesz :) Ja ostatnio odkryłam włoskie meble z http://www.internoitaliano.pl/pl/producenci/pianca i powaznie zastanawiam się nad zamówieniem ich do mieszkania. Od dawna myslę o zmianie wystroju i chyba zajmę się w tym jeszcze w tym miesiącu.

pracowity

Postautor: pracowity » 03 lip 2018 14:11

A macie kwiaty w sypialni? Jeszcze niedawno uważono, że właśnie w tym pomieszczeniu nie powinno się ich stawiać. A ja ostatnio znalazłem artykuł https://nianio.com.pl/kwiaty-sypialni-dzieki-ktorym-bedziesz-lepiej-spac/ który przeczy tej tezie. Są kwiaty które poprawiają jakoś naszego snu. Ja na pewno kupię sobie paproptkę a też aloes, który ma wiele innych zalet. Zerknijcie i sprawdźcie sami jaki wpływ mają kwiaty na nasz zdrowy sen. A są też ozdobą sypialni.

taMA_ra
Kontaktowanie:

Postautor: taMA_ra » 10 lip 2018 09:38

ja jak to kobieta na bramach garażowych sie nie znam, ale poczytałam troche na http://bramy.edu.pl/ i sama dałam rade ogarnąć temat. Kolega mówił ze sam by tego lepiej nie zrobił wiec chyba ok :)

mck159

Postautor: mck159 » 10 lip 2018 12:30

Ja aranżując wnętrza przeglądam właśnie takie tematy. Można tak znaleźć ciekawe opcje.
Gdziekolwiek się człowiek nie ruszy, wszędzie chodzą po świecie fikcje, (...), fikcje przebrane za prawdziwych ludzi.

Angelka22

Postautor: Angelka22 » 10 lip 2018 22:34

Nie jestem fanką fototapet, wolę proste, jasne i przestronne wnętrza, pełne minimalizmu.

adamski

Postautor: adamski » 12 lip 2018 08:25

Lubię przestronne, minimalistyczne pomieszczenia :)