Prezent dla taty

ayris

Re: Prezent dla taty

Postautor: ayris » 30 wrz 2017 10:28

Ja właśnie oglądam [url]zegarki męskie adriatica w sklepie E-Watches.pl[/url] Zastanawiam się nad zegarkiem dla taty na święta :) Chciałabym już teraz kupić mu prezent bo przed samymi świętami będzie tragedia. Nie znosze biegania po sklepach gdy jest mnóstwo ludzi i nie idzie się przecisnąć do kasy.

orchidea74

Postautor: orchidea74 » 13 paź 2017 12:47

A może etui do telefonu? Myślę, że to całkiem fajny pomysł na prezent. Koniecznie zobacz tutaj. To sklep, w którym znajdziesz piękne skórzane etui do najróżniejszych modeli telefonów. Na pewno uda Ci się coś fajnego wybrać.

marekx
Kontaktowanie:

Postautor: marekx » 13 paź 2017 14:38

Może jakiś fajny krawat?

Anna

Postautor: Anna » 14 lis 2017 22:47

Wszystko zależy, od tego jaką kwotę chcesz przeznaczyć, na prezent i co lubi twój tata. U mojego z prezentem na 65 urodziny, nie było problemu. Jest wielbicielem włoskich klimatów, więc zabraliśmy go do włoskiej restauracji, gdzie poza pyszną kolacją, mogliśmy spróbować włoskiej grappy Villa de Varda. To taki mocny trunek (40%), który przypomina bardziej brandy niż klasyczną wódkę, ma, jak na taką moc, delikatny owocowy smak. Choć np. moja mama stwierdziła, że dla niej jest to za mocny alkohol, ale się nie dziwię, bo ona raczej tylko winko lubi sączyć. A tata był z całego wieczoru, a szczególnie degustacji bardzo zadowolony.

Knook

Postautor: Knook » 16 lis 2017 17:11

Ja jak ostatnio chciałem rodzicom prezent sprawić to ich na wspólną wycieczkę do Białki Tatrzańskiej do https://www.termabania.pl wysłałem i bardzo im się podobało, sami oczywiście do wyjazdu nie mogą się zebrać bo zawsze jest coś ważniejszego na głowie tym bardziej udało mi się zrobić dla nich coś wyjątkowego

Piotrekxxx

Postautor: Piotrekxxx » 18 lis 2017 01:26

Też wydaje mi się że DOBRE WINO będzie idealnym pomysłem na prezent dla taty zerknij sobie np na to czerwone wino http://wineavenue24.pl/pl/wino-czerwone. Kiedyś też szukałem dobrego wina właśnie na kolację dla narzeczonej. Przypadkowo trafiłem na ten sklep z winami. Naprawdę wydają się być bardzo dobrej jakości, można spróbować zamówić takie dobre wino na prezent tata zapewne się ucieszy

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 01 gru 2017 11:02

Pytanie, w czym gustuje Twój tata. Myślę, że powinieneś pójść właśnie w tym kierunku podczas wyboru prezentu. Jeśli jest koneserem dobrego alkoholu, to warto zaprosić do na degustację Villa de Varda do Warszawy. To grappa o niekonwencjonalnym, włoskim smaku. Myśle, że ten prezent może spodobać się Twojemu tacie.

Dalmierz

Postautor: Dalmierz » 03 gru 2017 13:53

To może postawisz na fajną golarkę męską? Dla każdego faceta to dobry pomysł na prezent. Fajne golarki ma Luczik, zobacz sobie na przykład na taką https://galerialucznik.pl/product-pol-3 ... S4100.html

Palermo

Postautor: Palermo » 04 gru 2017 13:45

Mój tato miał 50tkę więc doszliśmy do wniosku, że to musi być coś wyjątkowego, razem z mamą zdecydowaliśmy się wykupić dla nich rejs statkiem z Itaki i udało nam się zdecydowanie spełnić zarówno taty jak i mamy marzenia- chyba nie spodziewali się, że uda im się w taką niesamowitą podróż wybrać

cyanogen

Postautor: cyanogen » 21 gru 2017 23:14

W tamtym roku mój tata był bardzo zadowolony z narzędzi, często przesiaduje w swoim mini warsztacie, więc przydały mu się bardzo, za nie był wcale takie drogie na https://www.twojlombard.pl/