Wybór kierunku studiów.

Asnier

Wybór kierunku studiów.

Postautor: Asnier » 21 lis 2017 15:35

Może to głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi:) Co dokładniej oznacza kierunek studiów zamówienia publiczne? Znalazłam takie na Wyższej Szkole Bankowej: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/zamowienia-publiczne i po wstępnej analizie i poczytaniu w internecie jakie tematy są na takim kierunku poruszane stwierdzam, że można by taki kierunek spróbować. Co sądzicie?

komineo

Re: Wybór kierunku studiów.

Postautor: komineo » 26 sty 2018 16:59

Dla wielu młodych ludzi dużym problemem jest wybór szkoły wyższej. Jak chcecie wiedzieć jak znaleźć dla siebie idealną szkołę zerknijcie tutaj http://www.wiedzanet.pl/jaka-szkole-wybrac-po-liceum/ to świetny poradnik z którego dowiecie się na co zwrócić uwagę przed wyborem danej uczelni.

miszak81

Postautor: miszak81 » 26 sty 2018 21:24

A co sądzicie o kursach? Też na nich można zdobyć konkretną wiedzę, na studiach jest za dużo przedmiotów.

Goffka

Postautor: Goffka » 28 sty 2018 00:54

Moim zdaniem warto iść na psychologię albo socjologię obecnie.

asabert5
Kontaktowanie:

Postautor: asabert5 » 02 lip 2018 18:36

Ja od października wybieram się na studia na Uniwersytet Śląski i jestem już na etapie szukania mieszkania, czy znacie jakieś dobre pokoje dla studentów katowice? Czy ktoś z was ma może opinie o Kościuszki 33? Zastanawiam się tam wynająć pokój wraz z kolegą. Ceny przystępne i blisko do uczelni. Jak myślicie?

Biznesowy

Postautor: Biznesowy » 09 lip 2018 21:04

Jeżeli chcesz iść na studia to polecam Ci studiowanie w stolicy, jest tu wiele ciekawych uczelni, a jezeli chodzi o kwaterunek to polecam Ci apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ Dzieki takim apartamentom na wynajem krótkoterminowy masz zapewnione dobre miejsce do nauki w zaciszu, w bliskim sąsiedztwie uczelni. W bardzo dobrej ofercie cenowej.

renne

Postautor: renne » 11 lip 2018 08:37

Nie jest to łatwy wybór. Najlepiej iść na kierunek zamawiany.

AdrianSty

Postautor: AdrianSty » 16 lip 2018 10:42

Studia zamówienia publiczne- jak dla mnie są kierunkiem o wszystkim i o niczym. Bardziej polecam bardziej specjalistyczne studia inżynierskie jak budownictwo, architektura czy wzornictwo :)

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 17 lip 2018 15:24

Osobiście uważam, że o wiele lepiej pójść w sprawdzonym a przede wszystkim renomowanym kierunku. Dlatego zdecydowałem się postawić na Gdańską Szkołę Wyższą http://www.gsw.gda.pl oraz mechatronikę, która z roku na rok staje się coraz to bardziej popularnym kierunkiem. Tym sposobem stawiam na swoją przyszłość. Kolejna kwestia, GSW zgarnia świetne opinie, sam jestem niezmiernie zadowolony ze sposobu w jaki wykładowcy pomagają przyswajać materiał. Nie mogę się doczekać, aż po obronieniu dyplomu rozpocznę karierę!

antek

Postautor: antek » 24 lip 2018 09:53

Ja zdecydowałem się na studia na kierunku fizjoterapia i nie żałuję bo pracę nalazłem praktycznie od razu po odebraniu dyplomu :) Studiowałem na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( to nowa nazwa dawnej Wyższej Szkoły Mazowieckiej ). Teraz chodzą jeszcze za mną studia podyplomowe ( też na tej uczelni ). Mają ciekawe kierunki no i czesne jest bardzo rozsądne.