Prezent dla Kobiet

URBANO

Prezent dla Kobiet

Postautor: URBANO » 05 mar 2018 09:24

Witam Panowie, czym w tym roku zaskoczycie swoje Kobiety? Zastanawiam się czy pójść w stronę standardu czyli kolacja, kwiaty, biżuteria, czy może czym zaskoczyć moją wybrankę tzn. wypad na narty albo coś w tym stylu:)

komineo

Re: Prezent dla Kobiet

Postautor: komineo » 05 mar 2018 11:21

Myślę, że tak. Jednak dla tych co szukając czegoś skromniejszego jak wypad na narty. Myślę, że warto pomyśleć o tym co kobieta lubi najbardziej czyli perfumy, makijaż itp. Czymś skromniejszym, a równie fajnym byłby zestaw kosmetyków do makijażu, rzęsy oraz klej do rzęs duo, które znajdziecie w drogerii online https://puderek.com.pl/kleje-do-sztuczn ... arwny.html . Myślę, że taki prezent byłby ok.

marek89322

Postautor: marek89322 » 31 mar 2018 22:53

Perfumy to najlepszy prezent dla kobiet, nie ma co się dłużej zastanawiać. Wejdź na stronę i zobacz sobie ofertę perfum https://tagomago.pl/collections/salvatore-ferragamo salvatore ferragamo. Z tego, co wiem, to kobiety bardzo je lubią. Kilka razy widziałem komentarze na forum. Poza tym, kupując perfumy można sobie sprawdzić, co inni o nich sądzą i kupić według opinii.

gerand

Postautor: gerand » 12 kwie 2018 10:49

Ja to chyba pomyślę o czymś tradycyjnym: Jakaś biżuteria i kwiaty.

Karlina

Postautor: Karlina » 12 kwie 2018 11:14

Panowie, czasem i praktyczny prezent warto dać kobiecie. Ale zawsze musi to być coś ładnego. Jakiś kubek w super wzór, tego typu elegancka pościel bądź stylowy obrus. I kwiaty. Koniecznie kwiaty. Nie bójcie się takich prezentów.

qkula

Postautor: qkula » 09 maja 2018 11:35

Myślę, że całkiem dobrą opcją będzie biżuteria. Z tego ucieszy się przecież każda kobieta. Bardzo ciekawą i bogatą ofertę ma ten producent biżuterii. Poszperaj więc w sieci, przejrzyj różne oferty, a na pewno znajdziesz coś ciekawego na prezent.

alinka88

Postautor: alinka88 » 10 maja 2018 12:24

Według mnie bardzo fajnym, a przede wszystkim praktycznym prezentem jest wykupienie kursu przedłużania rzęs. Ja na takim byłam i chwilę potem znalazłam pracę w salonie kosmetycznym jako stylistka rzęs. Jeśli kobieta interesuje się urodą, jak swoim sposobem na życie, jest to fajna opcja. Warto się nad tym zastanowić:)

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 11 maja 2018 12:44

Biżuteria jest zawsze świetnym pomysłem na prezent, ponieważ jest uniwersalna i nie zdarza się by traciła na wartości. Ja zawsze na urodziny dla swojej żony kupuję coś z biżuterii, bo wiem, że będzie to trafiony prezent. Niedługo mija nasza piąta rocznica, dlatego chciałbym, aby było to coś wyjątkowego. Zamówiłem dla niej pierścionek z brylantem w https://goo.gl/maps/JRmPpn7eB9M2
Do tego zamówiłem specjalny grawer, a za wszystko zapłaciłem naprawdę atrakcyjną cenę, jak za jakość i tak wysoką próbę złota. Sprawdź sam ich ofertę, a na pewno wybierzesz idealny prezent dla twojej kobiety.

pracowity

Postautor: pracowity » 14 maja 2018 07:19

Brakuje wam pomysłu na prezent dla żony? Zerknijcie do tego sklepu https://www.renee.pl/ Znajdziecie tu wiele podpowiedzi od butów po sukienki, bieliznę a też inne alcesoria. Mi się bardzo spodobały damskie kombinezony. Bardzo ładne są te z krótkimi spodenkami.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 14 maja 2018 09:09

Jeśli kobieta interesuje się zabiegami kosmetycznymi, to może warto zafundować jej kurs przedłużania rzęs? Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.