Tłumaczenia z francuskiego i na język francuski

TobiaszR
Kontaktowanie:

Tłumaczenia z francuskiego i na język francuski

Postautor: TobiaszR » 27 wrz 2018 13:14

Za granicą często szukamy tłumaczeń, ale ciężko nam się dogadać w obcym języku nawet w tym celu. Dlatego firmy polskie, które powstają w coraz to większych ilościach oferują nam na dzień dzisiejszy już tłumacz przysięgły francuskiego bez wychodzenia z domu. Wystarczy że przyślesz przeskanowany dokument do tłumaczenia przysięgłego a tłumacze przetłumaczą go i odeślą skan w języku francuskim. Wszystko to bez wychodzenia z domu w wersji online!

nosleep

Re: Tłumaczenia z francuskiego i na język francuski

Postautor: nosleep » 19 paź 2018 14:37

Czasem nie tylko tłumaczenia pisemne sa niezbędne. Na różnego rodzajach spotkaniach biznesowych często przydają się tłumaczenia symultaniczne. Tłumaczenia te odbywają się w czasie rzeczywistym i sa realizowane ustnie. Takie tłumaczenia wykonują doświadczeni tłumacze z biura Junique, którzy zmieniają soe co 20 minut. Dzięki temu tłumaczenie wykonywane jest na najwyższym poziomie.

victoria1

Postautor: victoria1 » 26 lis 2018 12:03

Wiem że tłumaczeniami z języka francuskiego i na język francuski zajmuje się Krakowskie biuro tłumaczeń PBT. Nie jesteś z okolicy? Odezwij się do nich, tłumaczą też zdalnie. Wykonywali duży projekt dla mojego znajomego z pod Warszawy. ;)

emilod

Postautor: emilod » 07 gru 2018 21:15

Jeśli nie uda ci się znaleźć tłumacza stacjonarnie to zawsze możesz skorzystać z tłumacza online. Polecam zerknąć na przykład na stronę: https://berligo.com/tlumaczenia-jezyk-francuski/, gdzie z listy można wybrać odpowiedni język z którego lub na który chcemy przetłumaczyć dany tekst. To bardzo szybki i wygodny sposób no i o wiele tańszy niż tłumacz stacjonarny

Mariuszooo

Postautor: Mariuszooo » 22 sty 2019 12:03

Ja poszukuję tłumacza języka duńskiego. Czy ktos kogoś poleca? Wiem,że francuski również nie jest tak bardzo popularny,dlatego liczę,że coś zaradzicie. Co sądzicie o tym tłumaczu http://tlumacz.dansk-polsk.pl/ ? Polecacie?

Majkel

Postautor: Majkel » 08 mar 2019 17:14

Jeśli chodzi o francuski, to według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie tłumaczenie dokumentów francuski. Ja korzystam od dawna, przetłumaczyłem u nich dużo rzeczy. Najlepsze dla mnie jest to, że wykonują tłumaczenie francuski online, dzięki czemu wysyłam im tylko tekst i niedługo później na maila otrzymuję tłumaczenie. Polecam.