Nowoczesne kuchnie na wymiar

TeresaKrolik

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Postautor: TeresaKrolik » 17 paź 2018 13:34

Mogę polecić nowoczesne kuchnie na wymiar w Warszawie od: http://www.meblecastanea.pl/rodzaj-mebl ... -kuchenne/ Wysoka jakość, atrakcyjne ceny. Do tego masz kuchnię prosto z marzeń, polecam!

Lukas41

Re: Nowoczesne kuchnie na wymiar

Postautor: Lukas41 » 06 gru 2018 15:13

Ciekawa opcja, muszę przyglądnąć się bliżej temu producentowi.

Cola_1991

Postautor: Cola_1991 » 06 gru 2018 16:18

Dziękuję za namiar z ciekawą ofertą. Wprawdzie przede wszystkim zastanawiam się nad meblami kuchennymi stąd, ale jeszcze ostatecznej decyzji nie podjęłam i cały czas rozważam różne opcje.

majkakowalska

Postautor: majkakowalska » 20 gru 2018 00:29

Swietna jest tez ta seria qubik z salonu agata - nie wiem, czy wiesz, ale ja wlasnie mozna na wymiar zamowic - my wybralismy taka opcje, z pomiarem i przyjechal specjalista pomierzyl i bez problemow zamowilismy nasze wymarzone meble

kewin3939

Postautor: kewin3939 » 30 gru 2018 15:31

Kuchenne meble na wymiar wykonali dla nas Dont Worry http://dontworry.pl/ . To był kapitalny pomysł, gdyż wraz z aranżacją wnętrza wprowadzili sporo urozmaiceń i eleganckiego designu. To prawdziwa przyjemność poruszać się w takim otoczeniu. :)

Duka

Postautor: Duka » 11 sty 2019 13:14

Dla mnie najważniejsze, przy projektowaniu mebli na wymiar, jest podejście firmy do klienta.
W przypadku tej firmy: http://www.askuchnie.eu/oferta.htm, gdzie prawdomównie zlecę wykonanie kuchni, akurat nie ma żadnego problemu.
Przede wszystkim realizują projekty zgodne z oczekiwaniami klienta, nie starają się przekoywać do rozwiązań, które sami promują. Jeśli coś faktycznie uznają za bardziej praktyczne lub wymagane w danym momencie to jasno i alrownie to tłumaczą, dlaczego akurat takie rozwiązanie uznają za korzystniejsze. No i to rodzinna firma, więc kontakt z każdym pracownikiem jest po prostu ułatwiony, a przepływ informacji działa bez zarzutu.
Polecam szczególnie osobom z Wrocławia i okolic, jęsli planują w najbliższym czasie remont kuchni i nowe meble.

velyth

Postautor: velyth » 18 cze 2019 01:22

velyth

Postautor: velyth » 03 wrz 2019 08:14

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо