Pikantne spotkania bez zobowiązań.

delmo

Pikantne spotkania bez zobowiązań.

Postautor: delmo » 02 maja 2019 14:44

Od dłuższego czasu myślę o znalezieniu partnerki tylko d o seksu. Niestety, ale poprzedni związek, który trwał ładnych parę lat rozpadł się z dnia na dzień. Jakoś od tego czasu nie mam ochoty wiązać się w coś poważnego. Z drugiej strony odpala się natura ludzka i chciałbym się spotykać z kobietami na różne spotkania, nie koniecznie tylko na seks, ale czasami też gdzieś po prostu wyjść, tylko bardziej jako koleżanka. Taka koleżanka do seksu, był ktoś z was kiedyś w takim układzie?

sting

Re: Pikantne spotkania bez zobowiązań.

Postautor: sting » 07 maja 2019 00:17

Wszystko jest dla ludzi i to jest twój wybór. Ja lubię sobie podzwonić po seks telefonach a mój ulubiony to ten http://sekstelefon24.com.pl/# Każdemu radzę spróbować czegoś nowego w życiu i wtedy ocenicie czy coś jest fajne lub nie. Innej metody nie ma.

cyanogen

Postautor: cyanogen » 10 maja 2019 10:52

Wiele osób przeżywało to co Ty. Sam też byłem może nie do końca w identycznej sytuacji, jednak też nie chciałem już więc wiązać i szukałem kogoś tylko dla zaspokojenia ludzkich potrzeb. Szczerze znalezienie takiej osoby wcale nie jest czymś skomplikowanym i jest pełno kobiet chętnych na seks.

delmo

Postautor: delmo » 16 maja 2019 12:42

Gdzie niby jest ta cała masa kobiet chętnych do seksu? Bo jakoś nigdzie na żadnym portalu nie widziałem takich ofert, jedynie były za pieniądze, lub sponsoring.

cyanogen

Postautor: cyanogen » 21 maja 2019 13:42

Najwidoczniej odwiedzałeś niewłaściwe portale. Są strony, które nastawione są wyłącznie seks za pieniądze, jak na przykład roksa, ale są też takie, gdzie oferty są po prostu darmowe, wystawione przez kobiety, które są żądne seksu, a nie kasy.

morty

Postautor: morty » 21 maja 2019 21:28

A nie lepiej skorzystać z oferty rozmowy bez zobowiązań, ani nawet bez wychodzenia z domu? Warto zainteresować się ofertą sex-telefonów, ponieważ to naprawdę interesująca odmiana dla singla. Możesz porozmawiać i pobawić się słowem z wybraną kobietą. Jeśli nie wiesz skąd wziąć nr, to może skorzystaj po prostu z nr podanych na stronie: http://sex-rozmowa.com.pl/# Myślę, ze na pewno jakaś Pani wpadnie ci w oko i miło spędzisz z nią czas :)

delmo

Postautor: delmo » 23 maja 2019 16:20

Może podacie przykłady takich portali, gdzie znajdzie się osoby nie szukające kasy, a jedynie doznań? Trochę ostatnio tego szukałem, jednak bez powodzenia.

cyanogen

Postautor: cyanogen » 26 maja 2019 13:16

Jeżeli chodzi o ogłoszenia erotyczne, to największą ich ilość masz na https://www.datezone.com/ - jest on nastawiony głównie na darmowe randki, więc kobiety, które są tam zarejestrowane nie oczekują kasy, a dobrej zabawy. Upewnij się tylko, że podołasz ich oczekiwaniom 8-)

erocall
Kontaktowanie:

Postautor: erocall » 21 lip 2019 11:23

Wiesz, moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak związek bez zobowiązań. Nawet jeśli tak się teoretycznie postanowi, to w praktyce to nie działa. Jeśli jest się z kimś, zawsze powstają pewne oczekiwania i zależności. Jeśli się z kimś spotyka to musi istnieć choćby najmniejsza nić sympatii, a wtedy nie jest się obojętnym na ta drugą osobę, no to co robi, myśli i czuje. Zawsze możesz skorzystać z usługi sex telefonu, która jest w całości niezobowiązująca, a sprawia ogromną satysfakcję! ;) Ja nie wierze w to, że można być z kimś i tak na prawdę niczego nie oczekiwać.
Sprawdź najlepszy sex telefon w Polsce!

rafek34

Postautor: rafek34 » 23 lip 2019 11:05

Nie wszyscy oczekują takich spotkań. Większość osób jednak szuka prawdziwego uczucia. I na portalach randkowych jak tu https://randkuj.my/mydwoje raczej takie osoby się spotykają. Ja przeciwko portalom randkowym nic nie mam. Zawsze można poznać kogoś ciekawego. Ale na takie spotkania bez zobowiązań raczej bym się nie zdecydowała.