Wykluczenie cyfrowe - jak łatwo można to zmienić?

Rbk___
Kontaktowanie:

Wykluczenie cyfrowe - jak łatwo można to zmienić?

Postautor: Rbk___ » 23 maja 2014 21:13

Zaintrygowała mnie jedna sytuacja z życia, dlatego chciałem przedstawić wszystkim którzy mają strony internetowe proste i darmowe narzędzie jakim jest Utilitia. Dzięki temu narzędziu możemy sprawdzić dostępność strony którą prowadzimy w odniesieniu np. do osób niepełnosprawnych. Nie mówię, że wszystko da się od razu zmienić, ale na pewno jak każdy stopniowo zacznie pewne rzeczy i przyzwyczajenia zmieniać - a to jest jedna z tych rzeczy, które można zrobić, aby niektórym ludziom żyło się być może troszkę lżej.

mts
Kontaktowanie:

Re: Wykluczenie cyfrowe - jak łatwo można to zmienić?

Postautor: mts » 25 maja 2014 11:11

Ciekawa inicjatywa. Właśnie sprawdzam swoją stronkę. Szkoda, że analiza trwa tak wolno.... Sory ale po kilku minutach nie ma nic. Zamykam.
Najlepszy i najtańszy druk plakatów w Warszawie

Santik

Postautor: Santik » 11 sty 2017 23:52

Akurat wykluczenie cyfrowe nie jest takim problemem, ale wykluczenie z wielu miejsc, które nie mają odpowiedniej infrastruktury, dla osób ograniczonych ruchowo. A przecież na rynku jest tyle dotacji dostępnych na zakup tego typu najprostszych pomocy - http://pokonaj-bariery.pl/krzeslo-schodowe/ dlaczego w to nikt nie inwestuje? Ciężko powiedzieć, a szkoda bo chociaż firmy prywatne powinny. U nas nie ma z tym problemu, ale nasza firma to wyjątek.

Romo122

Postautor: Romo122 » 12 sty 2017 12:35

No ja mam akurat z tym problem.