sklep internetowy z uszytymi przez siebie ubraniami?

CzarekWer

Re: sklep internetowy z uszytymi przez siebie ubraniami?

Postautor: CzarekWer » 18 cze 2018 13:05

Kwestia odpowiedniej promocji i można działać :) ciekawy pomysł

majsterkowic

Postautor: majsterkowic » 18 cze 2018 13:18

Musisz mieć dużą moc przerobową żeby się opłacało

Michał Jezierski
Kontaktowanie:

Postautor: Michał Jezierski » 11 lip 2018 11:47

Ja zacząłbym od kapitału. Jest wiele metod, począwszy od kredytów, przez prywatnych inwestorów, finansowanie społecznościowe, aż po dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. To kilkanaście tysięcy złotych, które na rozruch takiej firmy powinny w zupełności wystarczyć. Ważne jest to, że taką pomoc finansową można uzyskać dość szybko i jest to proste.

Poza tym przemyśl kwestie:
- reklamy,
- klientów,
- oprogramowania.

Pomagałem już kilku sklepom internetowym pozyskać dotację z PUP z pozytywnym skutkiem. Rozliczam się prowizyjnie, dopiero wówczas, kiedy wniosek uzyska dofinansowanie.
Michał Jezierski
Kancelaria Rozwoju Biznesowego
www.krb.waw.pl

delmo

Postautor: delmo » 07 sie 2018 16:48

Taki sklep ma oczywiście racje bytu, aby mógł się on jednak utrzymać na rynku zainwestuj w profesjonalny jego projekt, wykona go dla Ciebie firma https://solv.pl/sklepy-internetowe/ a następie go rozreklamuje dla Ciebie, aby przyciągnąć klientów.

Goffka

Postautor: Goffka » 23 sie 2018 19:54

Myślę, że to bardzo dobry pomysł ! Sama zajmuje się rękodziełem, lecz trochę bardziej amatorsko i jest to świetna rzecz. Zachęcam Cię jednak do wystawienia najpierw swoich ubrań na przykład na stronę https://malafabryczka.pl/ . Dowiesz się czy podobają się ludziom i czy będzie na nie popyt już w Twoim sklepie. Z tej strony korzystam już trochę czasu i moim zdaniem jest naprawdę warta uwagi w tym temacie ;)

matelir

Postautor: matelir » 27 sie 2018 13:49

Jeżeli planujesz prowadzić sklep z ubraniami własnej produkcji to będziesz musiał wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który pozwoli ci na utrzymanie odpowiedniego poziomu podaży. Polecam zgłosić ci się do firmy http://www.artpoltech.com.pl Oferują sprzęt do zakładów zajmujących się tekstyliami.

AgencjaMoontales
Kontaktowanie:

Postautor: AgencjaMoontales » 28 sie 2018 10:33

Sklep internetowy to ciekawy pomysł. Należy tylko przemyśleć dokładnie jaki to ma być sklep - na allegro czy samodzielny. Napisałem wczoraj wstęp do dłuższego artykułu sklep internetowy - o czym należy pamiętać? - jeżeli macie jakieś pytania lub propozycję chętnie dopiszę brakujące fragmenty tak żeby stworzyć z tego kompletny poradnik dla początkujących.