ToMÓJBiznes

ToMÓJBiznes

ToMÓJBiznes

Postautor: ToMÓJBiznes » 17 sty 2016 20:40

Choć każdy przedsiębiorca marzy o sukcesie, fakty są bezlitosne:
W 2014 roku w Polsce zarejestrowanych zostało ponad 300 000 działalności gospodarczych. Ile z tych firm przetrwa do końca 2016? Ile z nich da właścicielom prawdziwą niezależność? Masz wybór: zrobić to, co ogromna większość – czyli zasilić statystyki, lub zrobić to inaczej – i żyć na takim poziomie o jakim ogromna większość może tylko marzyć!

To MÓJ Biznes jest firmą założoną przez Piotra Jankiewicza – przedsiębiorcę, który zbudował od podstaw firmy generujące wielomilionowe obroty. To MÓJ Biznes to kompleksowe wsparcie dla właścicieli małych firm – tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność jak i tych, którzy chcą przenieść swoją firmę na całkowicie nowy poziom! Praktyczne „klucze” – esencja skutecznych praktyk, zmuszające do myślenia i działania webinaria, super-intensywne warsztaty, indywidualny coaching – to Ty decydujesz, jakie wsparcie będzie dla Ciebie najlepsze!

Więcej na tomojbiznes.pl

basiaa

Re: ToMÓJBiznes

Postautor: basiaa » 17 cze 2017 18:37

a ja i tak wierzę, że jak ktoś ma prawdziwą pasję to się utrzyma na rynku. i nie trezba się jakoś na samy prowadzeniu firmy znać. ja pamiętam że na początku wszystko szukałam w necie. Własna działalność to ciągłą nauka. nawet odpcje zatrudnienia rozważałam czytając tego typu artykuły https://6krokow.pl/zatrudnienie-pracown ... -zlecenie/. jak się chce to się da! teraz prosperuje całkiem fajnie i jestem dumna ze doszłam do tego sama

Comasz Tomasz

Postautor: Comasz Tomasz » 28 cze 2017 09:57

basiaa dobrze mówisz :) a co do nauki z internetu to mam to samo :P ostatnio pogłębiałem temat: znak towarowy! bo już sam nie wiedziałem czy to w końcu warto czy nie :)

Wimen

Postautor: Wimen » 04 wrz 2017 11:30

bo na prawde trzeba chcieć. i nie poddawać sie przy pierwszej lepszej porażce. ja wiem ze to nie jest łatwe, ale po prostu tak trezba zeb osiągnąć kiedyś sukces. Ja się tego nauczyłam od coacha http://www.modnyagent.pl/. Trzeba przyznać, mądrze facet gada :)

aleks433

Postautor: aleks433 » 05 wrz 2017 09:18

a jaki to biznes jest

Lara1978

Postautor: Lara1978 » 23 wrz 2017 20:27

Wiadomo, że prowadzenie własnego biznesu nie zawsze będzie łatwe, proste i przyjemne. Ale najważniejsze to sie nie poddawać i ciągle dążyć do sukcesu. Trzeba zrobić wszystko żeby się wybić na rynku i zdobywać ciągle jak najwięcej partnerów biznesowych. Może Wam w tym pomóc ta platforma: https://www.nebo.solutions/. Dzięki temu firmy mogą ze sobą nawiązywać kontakty, które mogą się pokazać bardzo przydatne i przyczynią się do lepszego prosperowania firmy.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 11 paź 2017 14:07

Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf. Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany BigBag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Jowisz37

Postautor: Jowisz37 » 25 paź 2017 14:52

To bardzo ciekawe. Teraz piszę pracę magisterską z psychologii . Wkrótce o tym pomyślę.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 27 paź 2017 11:56

Ukraina. Deska parkietowa od producenta 25 zl/m2. Lamele z orzecha wloskiego, dab, jesion, czeresnia, teak. Ukladanie, uslugi, ekipy. Kijow, zaklad drzewny. Produkcja podlog, plyt klejonych lamel laczonych oraz litych z drewna lisciastego i iglastego, asortyment uzupelniajacy. Deska orzechowa tarasowa dwuwarstwowa, lamele, panele matowe drewno, naturalny olej/lakier. Module, bloki formatowane i szlifowane z elementow litych, forniry, schody debowe, jesionowe klejone na beton, teak thermo bursztyn, dab europejski. Wymiary szerokosci, dlugosci w zaleznosci od zamowienia. Ekipy parkieciarskie, uslugi remontowo-wykonczeniowe, cyklinowanie, montaz, ukladanie paneli, parapetow, ogrzewanie podlogowe. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Spekulant37

Postautor: Spekulant37 » 15 gru 2017 14:06

Najtańszy biznes w jaki można wskoczyć to jest MLM. Do tego biznesu trzeba mieć odpowiednią psychikę.