Strona 1 z 1

Jak drukować etykiety kolorowe?

: 03 paź 2017 14:01
autor: krzysko
Witam,

poszukuję informacji na temat drukowania etykiet kolorowych, coś w stylu bloga http://log-in.pl/. Blog log-in skupia grupę osób, które zajmują się nowoczesną technologią oraz najnowszymi i najbardziej praktycznymi rozwiązaniami dla przedsiębiorstw. Strona oferuje podstawowe informacje o drukarkach fiskalnych, drukarkach kart plastikowych, druku cyfrowym, tabletach medycznych oraz terminalach płatniczych.

krzysko

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 10 paź 2017 14:35
autor: Galar_pl
Może zamiast robić to na własna rękę, to warto jednak zdać się na usług dobrej i profesjonalnej drukarni która się tym zajmie? Jeżeli szukasz dobrego adresu to zapraszamy do nas, służymy swoją pomocą :)

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 26 kwie 2018 15:50
autor: bartecka
Sprawdź informacje o drukarce do etykiet Zebra ZD620 . Nie wiem czy drukuje kolorowe etykiety, ale z pewnością już wiele razy słyszałam pochlebne opinie na jej temat. Wysoka wydajność, długi czas pracy. Jest także bardzo prosta w obsłudze.

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 18 cze 2018 10:41
autor: kamilosss
Do druku etykiet bez wątpienia będziemy potrzebowali dobrej drukarki - to podstawa. Myślę, że najlepszym wyborem będzie jeden z modeli drukarek do etykiet od https://www.memprint.pl/ . Posiadają szeroki wybór urządzeń, które przede wszystkim działają na dziennych wolumenach. W moim przekonaniu jest to świetne rozwiązanie.

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 12 lip 2018 08:39
autor: agnieszka24
Ja uważam, że w dzisiejszych czasach szkoda zachodu na kupowanie odpowiedniego sprzętu by samemu drukować etykiety. Jest to możliwe za pośrednictwem strony: http://temat.com.pl/oferta/druk-etykiet/. Ich etykiety robią bardzo duże wrażenie, mają piękne barwy, a dokładność druku powala z nóg. Dodatkowym atutem jest trwały materiał na którym są drukowane

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 16 lip 2018 14:00
autor: marek89322
Moim zdaniem drukowaniem etykiet powinny zajmować się profesjonalne drukarnie i firmy, które zrobią to w naprawdę odpowiedni sposób. Niestety nie jest to takie łatwe, jak każdemu może się wydawać. Jeśli jesteście zainteresowani, to fajną ofertą dysponuje drukarnia http://unilabels.pl/pl/etykiety-na-butelki/ Wszystkie szczegóły dostępne są na ich stronie, a jeśli chcemy wiedzieć więcej, to przedstawiciele na pewno są gotowi na wszystkie pytania.

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 17 lip 2018 20:23
autor: Daniel4321
A czy nie lepiej zgłosić się do profesjonalnej drukarni, która prędko a przede wszystkim fachowo i profesjonalnie wykona dla nas druk tego typu? Edytor Studio http://www.edytor-studio.pl/ od bardzo dawna zajmują się drukowaniem etykiet, ale i innych materiałów, np reklamowych. Nie ma co kombinować na własną rękę, stawiając na profesjonalistów masz gwarancję dobrze wykonanej roboty.

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 19 lip 2018 19:12
autor: Ukraina,Kijow
Ukraina. Skrzynie, opakowania euro, palety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 29 sie 2018 11:23
autor: msobczak
Wystarczy kupić sobie odpowiednią etykieciarkę, która całą robotę wykona za nas. Do wyboru mamy między innymi etykieciarki automatyczne i półautomatyczne. Te drugie znajdziecie tutaj: https://www.kert.pl/etykieciarki/etykieciarki-polautomatyczne/. Polecam poczytać o właściwościach każdej z nich, na pewno coś dla siebie znajdziecie.

Re: Jak drukować etykiety kolorowe?

: 01 wrz 2018 01:03
autor: miroslawa
A ja uważam, że lepiej jest zlecić druk profesjonalnej drukarni. Tym bardziej, że są miejsca, takie jak drukarnia LabelExpress https://labelexpress.eu/, gdzie można zamówić już 500 sztuk. Drukarnia daje wybór dużej ilości materiałów na których powstają etykiety. Dostępne są dwa rodzaje etykiet - etykiety zdefiniowane i i etykiety o dowolnym rozmiarze i kształcie.