Gadżety reklamowe do firmy

fox89

Re: Gadżety reklamowe do firmy

Postautor: fox89 » 21 mar 2019 16:17

Fakt, że własna firma to wiele obowiązków, ale uważam, ze jedną z najwazniejszych rzeczy jest reklama i rozpoznawalnośc firmy na lokalnym rynku. Co jakis czas zlecam zrobienie np plakatów https://www.diamond-druk.pl/plakaty-jednostronne aby poszło w miasto, zawsze jest odzew w postaci większej liczby klientów. Co ważniejsze firma w której zamawiam zawsze robi wszystko na czas i moge liczyć na rabaty. A co u was działa najlepiej?

Dorota

Postautor: Dorota » 15 maja 2019 11:11

Zależy, jakiego rodzaju działalność prowadzicie, ale ja (lekcje tańca dla dzieci) stawiam przede wszystkim na plakaty. Fajnie zrobiony projekt, dokładny opis oferowanych usług no i wysoka jakość wydruku i ludzie od razu widzą, że mają do czynienia profesjonalistą w swoim fachu :) Mam dużo klientów i stawiam głównie na plakaty (bo działam lokalnie), choć wiadomo, że internet też. Jest dostępnych obecnie tyle różnych możliwości wydruku, na rożnych materiałach, aby plakaty nie wisiały tylko do czasu pierwszego deszczu :) Zamawiam zawsze tutaj (nie tylko plakaty, ale inne gadżety, głównie broszurki informacyjne): http://www.max4media.pl/druk_wielkoformatowy.html i jeszcze nigdy się na tej firmie nie zawiodłam .

velyth

Postautor: velyth » 20 cze 2019 20:54

kowalborys44

Postautor: kowalborys44 » 29 cze 2019 18:57

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, polecam gorąco firmę Art Office. Świetna firma, z bardzo dużym wyborem tego typu produktów reklamowych :) My zawsze zamawiamy wszelkie gadżety właśnie u nich i za każdym razem jesteśmy zadowoleni :)

psionix

Postautor: psionix » 04 lip 2019 15:01

Uważam, że o skutecznej reklamie nie można mówić właśnie bez gadżetów reklamowych. Według mnie to właśnie one w znacznym stopniu przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Wszystkie osoby, które dopiero rozkręcają swój biznes i w związku z tym dysponują ograniczonym budżetem powinny pamiętać o tym, że spore możliwości stwarza współczesna poligrafia. Ulotki, plakaty, broszury — w te materiały warto inwestować.

velyth

Postautor: velyth » 13 lip 2019 04:34