Chiny import/eksport

mercury

Chiny import/eksport

Postautor: mercury » 01 lut 2011 17:51

Niedawno rozpoczalem prace w firmie zajmujacej sie szeroko pojetym handlem zagranicznym, stad moje pytanie - czy znacie moze jakis dobrych, lecz w miare tanich przewoznikow, z ktorymi sprowadzacie towary z Azji, a dokladniej z Chin?
dura lex, sed lex

amadeus

Re: Chiny import/eksport

Postautor: amadeus » 01 lut 2011 18:44

znajomy handluje chińską odzieżą i obuwiem, towary sprowadza z apaczka.pl. jeśli chodzi właśnie o ten region to mają bardzo korzystną ofertę. ogólnie rzecz ujmując, jest to porządna firma i na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy.
"Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają to mi je oddajcie"

mercury

Postautor: mercury » 02 lut 2011 14:38

Wydaje mi sie, ze juz slyszalem gdzies ta nazwe. Wlasnie czytam na jakiej zasadzie dzialaja, ale mysle ze bedzie ok. Dziekuje pieknie.
dura lex, sed lex

amadeus

Postautor: amadeus » 02 lut 2011 16:45

cieszę się, że mogłem pomóc. powodzenia
"Jeśli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają to mi je oddajcie"

buska

Postautor: buska » 04 mar 2012 22:07

Też słyszałam, że apaczka.pl ma naprawdę bardzo dobrą ofertę cenową jeśli chodzi o wysyłki kurierskie biznesowe. To swoisty broker kurierski a jak wiadomo u brokerów najtaniej.
jakie kraje mają w swojej ofercie to nie wiem.. ale wiem że np. w kraju gwarantują również dostarczanie wysyłki do 9 rano następnego dnia.

alexi88

Postautor: alexi88 » 08 lis 2012 15:47

ja tez polecam apaczka.pl :)

korab1

Postautor: korab1 » 25 sty 2013 11:00

Oferujemy:

Najniższe ceny
Indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb
Korzystne rabaty
Kontakt z przedstawicielem handlowym
Długoletnia współpracę

Procedura importu poprzez nasza firmę:

1 Otrzymujemy zlecenie na sprowadzenie konkretnego towaru- rozpoczynamy poszukiwania producentów,znajdujemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę i przedstawiamy Ci ją. Jaki poniesiesz koszt: [(cena towaru w Chinach lub USA* ilość sztuk) * cło] * VAT = kwota za sam zamówiony towar. Do tej sumy dojdzie jeszcze pewien % za nasze usługi ( zależny od ilości zamawianego towaru )
2 Gdy zdecydujesz się na towar z przedstawionej Ci oferty, wyceniamy całość kosztów już w PLN, zgodnie z powyższymi informacjami oraz przygotowujemy umowę.
3 Zamówiony towar przychodzi do naszej siedziby, gdzie opłacamy cło. Towar pojawia się w przeciągu 7-21 dni od daty wysłania. Opłacony celnie produkt jest gotowy do odbioru. Możesz po niego przyjechać sam, bądź zamówić do nas kuriera. Możemy też przesłać paczkę na wskazany adres– cena za dostawę do ustalenia. Wraz z towarem dostaniesz od nas fakturę VAT.

Tu mamy konkretną ofertę, zapraszam.

kamil84

Postautor: kamil84 » 02 lut 2013 22:00

Jeśli chcecie dodatkowo oszczędzić polecam korzystanie z kantorów online do wymiany walut. Prowizja najtańsza na rynku, całą transakcja szybka i bezpieczna.
Ja korzystam z platformy walutobox.pl , wiem, że sa też inne.

Maniki
Kontaktowanie:

Postautor: Maniki » 17 lut 2013 13:04

Ja znam tylko firmę Fracht - która zajmuje się ransportem z Chin - jest to jedna pozycja z ich szerokiej oferty, zadzwoń, popytaj, co mogą Ci zaproponować.

borczur

Postautor: borczur » 23 mar 2013 20:57

kamil84 pisze:Jeśli chcecie dodatkowo oszczędzić polecam korzystanie z kantorów online do wymiany walut. Prowizja najtańsza na rynku, całą transakcja szybka i bezpieczna.
Ja korzystam z platformy walutobox.pl , wiem, że sa też inne.

Masz rację, jeżeli ktoś chce wymieniać waluty (kupować czy sprzedawać) po korzystnych kursach, to najlepiej robić to w sieci. Kantorów internetowych jest już tak dużo, że jest w czym wybierać. A dzięki temu, że nie ma monopolu ich oferty też są konkurencyjne. Istnieją już nawet rankingi i porównywarki kantorów online, dzięki którym łatwiej podjąć decyzję, w którym kantorze opłaca się aktualnie kupić czy sprzedać euro czy franka. Mam nadzieję, że ten rynek będzie się dalej rozwijał.