Automaty walutowe i kantor internetowy.

dionizy44e

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: dionizy44e » 08 cze 2018 12:58

Też poszukuję kantoru na internecie co ma bardzo małe opłaty przy wymianie

Logan88

Postautor: Logan88 » 15 cze 2018 23:28

To naprawdę nie problem:) Ja wymieniam z kosztem mniejszym niż 0,2% od dawna. I powiem Ci że kantor online posiada jeszcze inne zalety- możesz realizować tanio przelewy za granicę, a na polskie rachunki często bezpłatnie i sporo czasu zaoszczędzisz dzięki temu że nie będziesz już się fatygować do kantoru na mieście.

leito76

Postautor: leito76 » 17 cze 2018 11:50

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
To, co czuję jest dla Ciebie nieużyteczne, wiem.

icon

Postautor: icon » 19 cze 2018 14:29

Ja mogę Ci polecić wymianę waluty przez transakcje społecznościowe np. na Cinkciarzu. Tam ustalasz własny kurs wymiany i nie płacisz opłat i prowizji, czyli wychodzi najkorzystniej. Dużo osób w ten sposób kupuje walutę z przeznaczeniem na spłatę kredytów.

Klarysa

Postautor: Klarysa » 21 cze 2018 19:19

Z automatów walutowych nie korzystam, więc się nie wypowiem, co zaś do kantorów internetowych, to jak najbardziej polecam. Wymieniam dość często PLN na USD i na odwrót i w kantorze online, zawsze wychodzi taniej niż w banku czy w kantorze stacjonarnym. Do tego kantor online, to bardzo wygodna opcja, bo przewalutować można w dowolnym momencie, bez względu na porę dnia. Większość kantorów posiada też dobrze działające strony mobilne, więc transakcji można dokonać nawet przez telefon.

Logan88

Postautor: Logan88 » 21 cze 2018 19:54

Ja również ani razu nie robiłem przewalutowania w automacie, po prostu wolę realizować wymianę waluty internetowo, z dowolnego miejsca, nie tracą na to więcej niż 5 minut. Przekonałem się też że kantor online zawsze oferuje konkurencyjne kursy, takiej wyceny w stacjonarnym nawet drogą negocjacji nie uzyskałem nigdy,a w e-kantorze od ręki.

Knook

Postautor: Knook » 24 cze 2018 13:41

Hmm ciężka sprawa, ale zobacz co piszą tutaj: https://6krokow.pl/jak-skutecznie-negoc ... luznikiem/

babtu

Postautor: babtu » 23 sie 2018 07:40

Na pewno zdecydowanie polecam Waluteo - kasę wymieniamy online, szybko, bez komplikacji, całość przebiega swobodnie.
Ogólnie to pewnie z czasem kantory stacjonarne po prostu całkowicie znikną z rynku.
Ciężko się spodziewać, żeby było inaczej.

Logan88

Postautor: Logan88 » 29 sie 2018 00:41

Placówki banków nie poznikały a bankowość elektroniczna jest, tak więc możliwe że i kantory stacjonarne przetrwają. Możecie wierzyć lub nie ale mają jednak zwolenników. Z tym że ja do nich nie należę, kantor online lepiej spełnia moje oczekiwania i potrzeby. Walutę wymieniam sprawniej, mogę korzystać swobodnie z opcji przelewów za granicę z e-kantoru i placę mniej za wymianę:)

babtu

Postautor: babtu » 14 wrz 2018 08:34

Raz jeszcze - Waluteo. Z darmowymi przelewami i spreadem poniżej grosza.
To bardzo dobre warunki. Można oczywiście kombinować stacjonarnie, ale naprawdę chcecie chodzić z dużą gotówką po mieście?
jak dla mnie to słaby pomysł, wolę online - bezpiecznie.