Automaty walutowe i kantor internetowy.

Prokantor
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2014 11:33

Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: Prokantor » 20 paź 2014 12:48

Szanowni Państwo,


Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu system franczyzowy, który odmieni rynek wymiany dewizowej łącząc nowoczesną technologię, z wygodą i łatwością wymiany walut w dowolnym miejscu i czasie. Wieloletnia obecność na rynku marki ProKantor w roli producenta dedykowanych rozwiązań technologicznych, specjalistów z zakresu marketingu i prawa dewizowego oraz wiodącego twórcy i dystrybutora oprogramowania przeznaczonego do obsługi kantorów internetowych umożliwiła rozwój spółki o innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie, dostrzegliśmy rosnącą potrzebę bardziej komfortowej wymiany walut. Automaty Walutowe to sieć autonomicznych urządzeń umożliwiających wymianę walut bez konieczności posiadania konta bankowego. Automat walutowy to maszyna, której mobilność pozwala na umieszczenie jej w miejscach, gdzie nie ma możliwości otwarcia placówki kantoru czy oddziału banku - popularne lokalizacje turystyczne, lotniska, dworce, hotele. Ponadto, proces wymiany dewizowej za pośrednictwem Automatu umożliwia opcjonalną integrację z kantorami internetowymi działającymi w oparciu o oprogramowanie ProKantor, dzięki czemu wymiana waluty online jest możliwa nawet bez posiadania walutowego rachunku bankowego. Wówczas wpłaty i wypłaty dokonywać można w Automatach Walutowych. Ponadto, zintegrowany system komputerowy pozwala użytkownikowi na zlokalizowanie najbliższego Automatu Walutowego z możliwością sprawdzenia dostępnych kursów, co jest wygodą o którą ciężko w stacjonarnym kantorze.

Internetowy System Zarządzania Automatami walutowymi pozwala na łatwą kontrolę i zarządzenie maszynami, niezależnie od ich liczby, dzięki czemu Państwa biznes może zmienić swój zasięg z lokalnego na globalny w prosty, solidny i bezpieczny sposób.

Robert T. Kiyosaki, Multimilioner, Właściciel największego na świecie międzynarodowego instytutu edukacji finansowej, zwraca uwagę: "Najbogatsi ludzie na świecie budują sieci".

Automaty Walutowe to marka, którą cechuje solidność. Ty również możesz dołączyć do nas rozwijając wspólną sieć i silną pozycję na rynku. System franczyzowy pozwala na przyswojenie kompletnej wiedzy oraz otrzymanie wsparcia technologicznego ze strony franczyzodawcy, dając ogromne możliwości w rozwoju własnego biznesu.

Zachęcamy do przystąpienia do naszej sieci Automatów Walutowych, oferując Państwu kompleksową obsługę i wsparcie we wszystkich aspektach związanych z prowadzoną działalnością.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: mateusz.maliszewski@iplatnosci.pl lub tel 730603439

karlow82
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2015 09:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: karlow82 » 18 maja 2015 09:51

Nie mam nic przeciwko automatom walutowym, o ile są dobrze rozmieszczone, mają jasny i klarowny przelicznik walutowy oraz się po prostu opłacają, żeby wyjść z domu. Jak się już z domy wychodzi, to zwykle idzie się do zwykłego kantoru, które zaczynają odchodzić do lamusa za sprawą kantorów internetowych. Nie da się ukryć, że internet wygrywa w zestawieniu z "żywym" towarem, więc i takie automaty walutowe są raczej ryzykiem w stosunku do szerokiej oferty kantorów int. Wszyscy "Frankowicze" mają przecież wciąż (chociaż już teraz dużo mniejszy) problem z kredytami i ich spłacaniem, ewentualna wymiana waluty i kombinowanie na rynku walutowym co by trochę przyoszczędzić nie będzie się raczej opierać na automatach walutowych, a raczej na kantorach, np. internetowykantor.pl/kurs-franka/. Chodzi tu przecież o wymianę dużych sum w krótkim czasie i przede wszystkim bezpiecznych, a automaty raczej takiej możliwości nie dają, przynajmniej nie w pełnym zakresie.

zaro
Posty: 5
Rejestracja: 01 mar 2017 12:22

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: zaro » 01 mar 2017 12:46

No jakby nie patrzeć internetowa wymiana jest o wiele wygodniejsza. Sam korzystam w ten sposób z platformy centnet.pl/ i coś wiem o tym. Po co chodzić stacjonarnie skoro można to robić nawet nie wychodząc z domu.

galanonim
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwie 2016 12:12

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: galanonim » 27 kwie 2017 07:22

Co do kantoru internetowego to zdecydowanie musicie sobie zobaczyć trejdoo.com/analizy/kursy-walut/dkk-pln/ . Tutaj ten kurs walut jest całkiem atrakcyjny. Wystarczy mieć swoje konto by móc wymienić walutę, taka jak Nas obecnie interesuje. Mam nadzieję że pomogłam.

hindsena
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2017 16:56
Kontaktowanie:

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: hindsena » 04 maja 2017 17:00

Kombinowanie na rynku walutowym co by trochę przyoszczędzić nie będzie się raczej opierać na automatach walutowych, a raczej na kantorach

tenor
Posty: 180
Rejestracja: 17 mar 2017 20:07

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: tenor » 02 cze 2017 09:12

Z mojego doświadczenia z kantorami online to z pewnością godnym polecenia jest to miejsce https://kantoronline.pl/. Korzystne kursy walut, szybka i bezpłatna rejestracja. Ciekawe oferty zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Możliwość automatycznej spłaty rat kredytów walutowych.

walnidas
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2017 09:12

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: walnidas » 19 lip 2017 09:13

oooooooo

patryk213
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2017 08:08

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: patryk213 » 22 lip 2017 08:11

mało jest tych automatów teraz

_______________________________________________________________________
Hello Neighbor download,

sako72
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2017 22:55

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: sako72 » 25 sie 2017 21:35

Nie będę w stanie w tym temacie pomóc... Kompletnie się na tym nie znam...
Dzielny umiera ze dwa tysiące razy, jeżeli jest inteligentny. Tylko po prostu o tym nie mówi.

Arnold223
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2017 14:27

Re: Automaty walutowe i kantor internetowy.

Postautor: Arnold223 » 26 sie 2017 14:30

Osobiście mogę serdecznie polecić Plus Kantor - jest to rzetelna firma, która dba o potrzeby swoich klientów i dlatego też mają najlepsze kursy na rynku. Na dodatek kantor nie pobiera spreadu, dzięki czemu dostajemy całą przewalutowaną kwotę :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości