Aktualne oferty kont osobistych

Kanto88

Re: Aktualne oferty kont osobistych

Postautor: Kanto88 » 02 paź 2018 10:35

Bardzo przydatna lista kont osobistych, jednak widzę, że brakuje w niej ofert np. Eurobanku. Według mnie mają oni jedne z lepszych kont jakie można znaleźć obecnie na rynku. Nie tylko są darmowe, ale także dostosowane indywidualnie dzięki czemu otrzymamy produkt zgodny z naszymi oczekiwaniami. Bardzo spodobała mi się ich oferta na konta dla młodzieży, gdyż mój syn co roku wyjeżdża na szkolne wycieczki, a nie chciałam, aby zabierał ze sobą gotówkę, którą łatwo może zgubić. Zakładając dla niego konto Junior - https://eurobank.pl/konta/konta-osobiste/konto-junior/ potrzebuje on jedynie karty bankomatowej, a ja dzięki temu że również posiadam konto w tym banku, mogę robić mu natychmiastowe przelewy w przypadku kiedy zabraknie mu pieniędzy.

opiekunnestbank

Postautor: opiekunnestbank » 31 paź 2018 17:27

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które faktycznie jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

pola1234

Postautor: pola1234 » 06 lis 2018 14:18

Warto też sprawdzić czy te konto osobowe ma opcje przelewu ekspresowego, ten jest w obecnych czasach niezbędny. przelew ekspresowy jak sama nazwa mówi, jest bardzo szybki i może się przydać w ekstremalnych sytuacjach, kiedy to nagle będziesz potrzebował przelać pilnie gotówkę swojej rodzinie czy znajomym.

mrobert15
Kontaktowanie:

Postautor: mrobert15 » 02 gru 2018 21:20

opiekunnestbank pisze:Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które faktycznie jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Nest Bank mógłby trochę popracować nad stroną, która umożliwia dostęp internetowy do konta. Do liderów trochę mu jeszcze brakuje ...
Blog finansowy. Wiadomości gospodarcze, oferty bankowe, kredyty, lokaty, konta, rankingi.
ranking kredytów gotówkowych.

Logan88

Postautor: Logan88 » 12 gru 2018 02:54

Nest Bank ma fajną ofertę kont osobistych. Można założyć całkowicie bezpłatny rachunek.

Kawosz77

Postautor: Kawosz77 » 17 sty 2019 12:24

Dobrze, że są takie zestawienia, bo pomagają one podjąć najkorzystniejszą decyzję. Nie wyobrażam sobie sytuacji, by przed podpisaniem umowy, nie zajrzeć do analiz takich jak https://konto-w-banku.pl/ Bądźcie bardzo ostrożni w tego typu kwestiach.

Julaaaa

Postautor: Julaaaa » 17 sty 2019 18:17

Ja się słabo na tym znam. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
Natura. Nie chcę natury, dla mnie naturą są ludzie.

Goffka

Postautor: Goffka » 17 sty 2019 20:56

Ja jestem zdania, że najważniejsze jest to by posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie i wtedy na pewno podejmiemy świadomą decyzję. Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawy artykuł na stronie http://finance-24.pl/pcp/straciles-kart ... isz-mniej/ i moim zdaniem warto go przeczytać jak i śledzić inne artykuły zamieszczane na stronie, bo jest to jeden z lepszych blogów finansowych jakie widziałam ;)

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 21 sty 2019 15:27

Bardzo ciekawe zestawienie. Z pewnością wielu osobom przyda się, aby wybrać to jedyne. Moim zdaniem jednak, aby wybrać najlepsze dla siebie konto, trzeba również poczytać opinie użytkowników, albo dostępne na blogach artykuły na ten temat. Np. na blogu - http://osrodekkfinansowy.yet.pl/2018/11/26/o-czym-pamietac-wybierajac-konto-osobiste jest bardzo fajny artykuł o tym, o czym trzeba pamietać podczas wyboru konta osobistego. Polecam się z nim zapoznać, ponieważ może to znacznie ułatwić ostateczny wybór.