Dobry prawnik

Mroczek

Re: Dobry prawnik

Postautor: Mroczek » 08 lis 2018 10:20

Tak, ale trzeba też pamiętać, że prawnik nie ma tak szerokich kompetencji jak chociażby radca prawny i adwokat. Skończył uniwersytet, ale nie ma żadnej aplikacji zrobionej

Oktanka

Postautor: Oktanka » 08 lis 2018 13:12

W dzisiejszych czasach bardzo trudno trafić na dobrego prawnika, wydaje mi się, że najlepiej poczytać najpierw różne opinie w internecie lub od razu znaleźć porady prawnicze online na różnych forach czy blogach. Nie raz rozwiązywałam w ten sposób swoje problemy prawne.
Porady prawnicze, kliknij tutaj

TimeLaps

Postautor: TimeLaps » 08 lis 2018 17:15

Niestety lecz moja sprawa odbywa się w szczecińskim sądzie, mój prawnik nie jest w stanie tam dojechać na czas i razem z nim będziemy korzystać z zastępstwa procesowego https://zastepstwoprocesowe.pl/. Na tej platformie można znaleźć zastępstwo za darmo, dowiaduje się właśnie, że wszyscy prawnicy w tej bazie są odpowiednio wykwalifikowani. Więc jeśli macie podobny problem do mojego to oni będą w stanie znaleźć kogoś w zamian w szybkim tempie.

leogalante

Postautor: leogalante » 16 lis 2018 13:25

Warto rozejrzeć się za dobrym i sprawdzonym adwokatem, na którym będziemy mogli polegać. Zwłaszcza jeżeli nasza sprawa nie należy do najłatwiejszych. JA byłem w takiej sytuacji i pomoc otrzymałem od adwokata http://www.adwokat-wojtaszak.pl Jego kancelaria znajduje się w Krakowie.

majka03

Postautor: majka03 » 17 lis 2018 20:30

Ogólnie to ja już miałam do czynienia z kilkoma kancelariami. Raz potrzebowałam porady prawnej i dlatego udałam się na spotkanie z jednym adwokatem, który okazał się być jakimś gburem. Innym razem potrzebowałam kogoś kto by mi pomógł rozwiązać jedną kwestię w firmie i też jakoś zadowolona super nie byłam. No ale wreszcie do rozwodu natrafiłam na wspaniałych ludzi, czyli na kancelarię adwokacką Wojas Pawlak (z Gliwic jak coś) i oni po prostu od razu po 10 minutach ujęli mnie swoją wiedzą i wspaniałą postawą.