Szkolenia z zakresu inwestowania na forex

aniołek2

Szkolenia z zakresu inwestowania na forex

Postautor: aniołek2 » 19 wrz 2017 16:24

Jak wiecie jest wiele sposób inwestowania naszych pieniedzy. Pomyślałam, ze inwestowanie na forex jest bardzo opłacalne. Tylko sama mam bardzo małą wiedzę, jeżeli chodzi o inwestowanie. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w takie szkolenie forex jakie prowadzi ta firma http://vitaltrading.pl/. Może to bardzo ułatwić mi inwestowanie

babtu

Re: Szkolenia z zakresu inwestowania na forex

Postautor: babtu » 09 lip 2018 10:59

Sprawdźcie Trading Academy w XTB. Mają szkolenia na różnym poziomie – od podstawowego po zaawansowany. Masz szkolenia z różnych zagadnień. Pozostaje jedynie kwestia dopasowania odpowiednich zagadnień. Duże znaczenie ma również demo systemu + pomoc opiekuna. Po prostu – trzeba się skupić na konkretach i rozwoju. Wtedy będzie dobrze. Inwestycje wymagają ciągłej pracy.

Muszka

Postautor: Muszka » 12 lip 2018 19:00

Dokładnie. Pełne szkolenia z forexa masz w XTB. Wybierasz dokładny temat, który chcesz przerobić.
Masz różne poziomy zaawansowania - od podstawowy po zaawansowany. I tutaj rada taka, żeby mierzyć siły na zamiary.
Jeśli jesteś na poziomie podstawowym, to nie wybierasz szkolenia zaawansowanego, bo nawet nie zrozumiesz pojęć, nie mówiąc już o zrozumieniu tej pracy.

Mroczek

Postautor: Mroczek » 18 lip 2018 13:38

Jak ktoś chce inwestować to takie szkolenie na pewno się przyda

Goffka

Postautor: Goffka » 29 sie 2018 13:07

Na początku mojej "przygody" z inwestowaniem też byłam na kilku kursach :) Natomiast na tym rynku ważne jest to, aby być na bieżąco z wszystkimi zmianami. Ja cały czas śledzę to się dzieję i dzięki temu wiem w co i jak inwestować. Niedawno przeczytałam na https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 06418.html bardzo ciekawy artykuł o wpływie zmian regulacji ESMA na Forex, co bardzo rozjaśniło mi wiele spraw.