Sprzedaż bazy danych

marmarek

Sprzedaż bazy danych

Postautor: marmarek » 14 lis 2017 13:00

Dla nowych start upów oraz ogólnie firm zajmujących się e-biznesem, bardzo polecam firmę https://target-media24.pl/ zajmującą się właśnie sprzedażą bazy danych zawierające różne informacje przydatne przy email marketingu, ogólnemu marketingowi i tym podobne. Informacja w biznesie to najważniejszy aspekt prowadzenia firmy, posiadając np. bazę odbiorczą wielu potencjalnych klientów z określonej grupy to idealna szansa na rozwinięcie firmy i zwiększenie zysku

Ukraina,Kijow

Re: Sprzedaż bazy danych

Postautor: Ukraina,Kijow » 07 gru 2017 20:11

Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf. Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany BigBag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 12 lut 2018 15:54

Ja nie chcę sprzedawać baz danych a chce kupić bazę firmy i rozważam ofertę https://www.infobrokering.com.pl/bazy-biznesowe/ . Nie jestem ekspertem nie wiem na co tak na prawde powinienem zwrócić uwagę. Na pewno nie chce stracić pieniędzy a zyskać. Ta firma ma bardzo dobre opinie w Internecie, ich oferta jest przygotowana bardzo profesjonalnie, ale może jest inna firma, która ma równie dobrą ofertę? Wiecie cos o tym?

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 12 lut 2018 16:02

Ukraina. Uslugowa produkcja profili aluminiowych. Cena zalezy od zamawianych ilosci, mozliwosci produkcyjnych. Profile aluminiowe standardowe kantowniki, zamkniete kwadratowe, prostokatne, rury, teowniki, zetowniki, ceowniki i inne. Dostepne w szerokiej gamie rodzajowej. Specjalne na podstawie indywidualnych rozwiazan poddawane obrobce mechanicznej i powierzchniowej. Stosuje sie w budownictwie i konstrukcjach. Prowadzimy uslugowa produkcje profili aluminiowych. Wyciskanie na goraco, tloczenie od 5400 ton/kwartal. Ekstruzja wedlug norm europejskich. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina