ubezpieczenie domu

Bodler90
Posty: 584
Rejestracja: 02 lip 2015 08:34

Re: ubezpieczenie domu

Postautor: Bodler90 » 14 lis 2017 14:37

Dla mnie najlepsze warunki zaproponowała firma https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/dom-lub-mieszkanie-www/ubezpieczenie-domow-mieszkan-cztery-katy Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji musisz wiedzieć, że najważniejsze jest WU, czyli ogólne warunki ubezpieczenia. To tutaj zawarte są wszelkie informacje odnośnie tego, co kupujemy. Może okazać się, że chcieliśmy ubezpieczyć mieszkanie i to, co się w nim znajduje, a wygląda na to, że ostatecznie zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie samych murów. Nawet jeśli polisa obejmie tzw. elementy stałe, jak ściany, podłogi, okna, kuchnię czy przedpokój w zabudowie, to koniecznie trzeba doprecyzować, co firma ubezpieczeniowa rozumie pod tymi pojęciami i jak wyglądałaby wypłata odszkodowania po ewentualnym zdarzeniu. Podobnie bywa z włamaniem. Gdy chcemy ubezpieczyć nieruchomość od kradzieży z włamaniem, ubezpieczyciel określa, jakie zabezpieczenia oraz atesty muszą mieć okna i drzwi wejściowe. Okazuje się bowiem, że niektóre drzwi są antywłamaniowe jedynie z nazwy.

mazur1978mazur
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2017 12:38

Re: ubezpieczenie domu

Postautor: mazur1978mazur » 21 lis 2017 12:33

Moja siostra ubezpieczyła się na życie w firmie ubezpieczeniowej w http://hrj-ubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie/. Teraz jest spokojna ale przyznam, że i ja też planuję wykupić takie ubezpieczenie. Moja tesciowa po śmierci teścia na zator dostała spore odszkodowanie i powiem szczerze nikomu nie życie śmierci ale pieniądze też są potrzebne niestety...jak człowiek zostaje sam.

oecompensa
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2017 14:06

Re: ubezpieczenie domu

Postautor: oecompensa » 21 lis 2017 14:17

Polecam zapoznanie się z ofertą Compensy.
Podczas poszukiwań warto pamiętać, aby zwrócić uwagę na to, aby polisa składała się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość domu i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Warto w tej kwestii skontaktować się z doradcą, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania można przeczytać także na stronie internetowej www.compensa.pl.

qkula
Posty: 109
Rejestracja: 13 kwie 2015 16:26

Re: ubezpieczenie domu

Postautor: qkula » 29 lis 2017 12:46

Niektórzy zastanawiają się nad ubezpieczeniem dopiero jak spotka ich coś przykrego. To trochę późno. Składki nie są wysokie, a polisa jest zawsze zabezpieczeniem w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia. My korzystamy od lat z firmy http://www.phuzgoda.pl/ . Zapewniają profesjonalną obsługę, mają duże doświadczenie w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, dlatego warto im zaufać i zapoznać się z ich ofertą.

tommy
Posty: 108
Rejestracja: 09 lip 2015 22:00

Re: ubezpieczenie domu

Postautor: tommy » 28 paź 2018 21:29

Dokładnie, większość ludzi szuka ratunku po fakcie. Jak już wydarzy się coś złego. Mając dom, należy myśleć o tym jak się zabezpieczyć przed zdarzeniami losowymi i nie tylko. Na rynku jest w tym temacie bardzo duża konkurencja i nie wiadomo na co się zdecydować. Przed podjęciem decyzji warto rozeznać temat a w tym pomóc mogą takie miejsca jak to https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość