Zarządzanie systemem informatycznym w firmie

jutrzenka
Kontaktowanie:

Zarządzanie systemem informatycznym w firmie

Postautor: jutrzenka » 13 cze 2018 06:55

Dodam, że chodzi o firmę z Warszawy, produkcyjno-usługowa. Możecie polecić kogoś do opracowania, wdrożenia oraz opcjonalnie do zarządzania systemem informatycznym.
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

apogeum
Kontaktowanie:

Re: Zarządzanie systemem informatycznym w firmie

Postautor: apogeum » 14 cze 2018 07:07

Pracowało się w kilku większych firmach, tam model był zróżnicowany.
W kilku było tak, że zorganizowany był zespół informatyków który to ogarniał. Czyli ten cały crm, aby funkcjonował tak jak należy, a ewentualne problemy były szybko usuwane. Generalnie droga usługa, ale innej możliwości nie było. W pozostałych było tak, że korzystali z outsourcingu IT. Czyli usługa na telefon, sporo rzeczy było zdalnie robionych, ale też były wizyty zwiazanez helpdesc. Tak więc w różnych firmach różnie to wygląda. Na https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie- ... matycznym/ mają jeszcze dużo tego.
Rozwój na pierwszym miejscu

gerand

Postautor: gerand » 23 lip 2018 09:53

A słyszeliście może o tego rodzaju oprogramowaniu dla firm produkcyjnych? Pytam, bo sami przymierzamy się do wdrożenia czegoś takiego u nas.

Rychyer

Postautor: Rychyer » 24 lip 2018 17:19

Zasadniczo rzecz biorąc, mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik...
Nie spodziewałam się, że owa niewielka cząstka mnie ze złamanym sercem będzie potrzebować aż tyle czasu, żeby dojść do siebie, ale wreszcie dobiegł on końca i wyczerpana odpłynęłam w niebyt.