Kantory internetowe - pozom bezpieczeństwa?

apogeum
Kontaktowanie:

Kantory internetowe - pozom bezpieczeństwa?

Postautor: apogeum » 22 wrz 2017 14:06

Jakimi poziomami bezpieczeństwa cechują się kantory internetowe? Mam tutaj na myśli sytuacje w których przelewam większą kwotę - a przecież taki kantor, to nie jest bank, tylko prywatna firma?
Rozwój na pierwszym miejscu

jutrzenka
Kontaktowanie:

Re: Kantory internetowe - pozom bezpieczeństwa?

Postautor: jutrzenka » 25 wrz 2017 11:22

Nie od dziś wiadomo, że trzeba mieć się na baczności. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność to skorzysta z kantoru online Alior Banku. To jest w końcu bank, który jednocześnie zajmuje się sprzedażą walut.
Należy pamiętać jedynie, że aby móc kupować przez internet, należy mieć najlepiej konto walutowe. Dlatego polecam zapoznać się z http://www.tanie-konto.pl/konta-walutowe/
Witryna na których będzie można znaleźć trochę więcej informacji na temat poszczególnych ofert.
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

Arnold223

Postautor: Arnold223 » 25 wrz 2017 23:34

Osobiście mogę polecić kantor online. Jest on obecnie najlepszym kantorem internetowym, ponieważ oferuje najkorzystniejsze kursy wymiany walut na rynku. Na dodatek mamy możliwość je negocjować, albo też od razu wymienić po najlepszym dostępnym :)

jarekradzinski

Postautor: jarekradzinski » 07 mar 2018 10:09

Najlepiej korzystać ze sprawdzonych kantorów, np. ten cieszy się dobrą renomą: https://www.kantor.pl/ Gwarantują bezpieczeństwo transakcji i niskie opłaty za przelewy. Warto sprawdzić ich ofertę :)

jurek_g

Postautor: jurek_g » 14 maja 2018 14:36

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Wydaje mi się, że to jest bardzo korzystne rozwiązanie ;)
Czasem wystarczy jedno słowo kogoś, kto w ciebie wierzy, by wrócić do świata.

Palermo

Postautor: Palermo » 25 maja 2018 23:34

Ja bym się tak nie strachała tych kantorów, poza tym kasę zawsze można odzyskać. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/co-jest ... z-zaplaty/

pliszka

Postautor: pliszka » 13 cze 2018 11:37

Żaden kantor internetowy nie jest bezpieczny, koszą kasę tylko.

icon

Postautor: icon » 20 cze 2018 10:51

Idąc tym tokiem myślenia to żaden bank z bankowością internetową też nie jest bezpieczny a jednak wszyscy z nich korzystają, tak samo jak szybkie płatności. Przecież kantory online by istniały muszę mieć dobre zabezpieczenia by zdobyć zaufanie klientów. Cinkciarz z tego co wiem ma szyfrowane strony tak jak banki. Nie ma mowy o jakimś niebezpieczeństwie bo by stracili swoich klientów.

Tobby

Postautor: Tobby » 22 cze 2018 10:43

Obecnie kantory internetowe są równie bezpieczne jak banki (a może i bardziej?). Sam od dawna korzystam z Cinkciarza i jeszcze nigdy nic się nie stało, więc myślę, że Twoje obawy są trochę na wyrost.