Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Hostingowo

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Hostingowo » 05 lip 2018 10:29

Od początku prowadzenia naszej firmy korzystamy z usług doświadczonej księgowej. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, oszczędzamy w ten sposób sporo czasu i nerwów. Podczas gdy księgowa prowadzi nasze finanse, możemy poświęcić się rozwojowi firmy.

Tomku

Postautor: Tomku » 06 lip 2018 09:19

Ja mam swoją firmę od 14 lat i prowadzenie własnej księgowości po kilku latach zleciłem księgowym z biura M&M Księgi Rachunkowe - http://www.ksiegi-rachunkowe.com Od tamtej pory już mogę spać spokojnie.

Michał Jezierski
Kontaktowanie:

Postautor: Michał Jezierski » 11 lip 2018 10:21

Zdecydowanie lepiej mieć zaufane biuro rachunkowe, które ogarnie wszystkie sprawy formalne. Za dużo czasu trzeba byłoby spędzić, aby samodzielnie prowadzić księgowość, a do tego dochodzi jeszcze kwestia ewentualnych błędów i odpowiedzialności. Przy wyborze biura rachunkowe jest kilka istotnych kwestii:
- doświadczenie,
- specjalizacja biura,
- certyfikaty,
- referencje i dotychczasowi klienci,
- reprezentowanie przed urzędami.
Michał Jezierski
Kancelaria Rozwoju Biznesowego
www.krb.waw.pl

nosleep

Postautor: nosleep » 11 lip 2018 14:25

Zgadzam się, że lepiej wybrać biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości. Szeroki wachlarz usług księgowych oferuje firma ISP Audyt http://isp-audyt.pl/uslugi-2/ksiegowosc/ . Poza prowadzeniem księgowości można im zlecić wykonanie audytów takich jak: audyt księgowy, kadrowo-płacowy czy podatkowy.

sara201

Postautor: sara201 » 11 lip 2018 17:52

Przez biuro z pewnością jest prościej, ale w jednoosobowej działalności wszytko można ogarnąć samemu i obniżyć koszty. Wiele firm decyduje się na księgowość online, na http://ksiegowosconline24.pl można dowiedzieć się o jej zaletach, wadach.

Michał Jezierski
Kontaktowanie:

Postautor: Michał Jezierski » 12 lip 2018 09:45

sara201 pisze:Przez biuro z pewnością jest prościej, ale w jednoosobowej działalności wszytko można ogarnąć samemu i obniżyć koszty. Wiele firm decyduje się na księgowość online, na http://ksiegowosconline24.pl można dowiedzieć się o jej zaletach, wadach.

Tylko że to zabiera czas, po drugie, istnieje ryzyko pomyłki, więc moim zdaniem lepiej zlecić na zewnątrz.
Michał Jezierski
Kancelaria Rozwoju Biznesowego
www.krb.waw.pl

pietrzykm
Kontaktowanie:

Postautor: pietrzykm » 16 lip 2018 15:05

Wydaje mi się, że lepiej zdecydowanie zlecić firmie zewnętrznej prowadzenie księgowości. Biuro rachunkowe zagwarantuje aby usługi były odpowiednim poziomie, że zatrudniają wyszkoloną kadrę. Poczytaj na forum kogo polecają.
Powierzając prowadzenie księgowości spółki z o.o. specjalistom z doświadczeniem międzynarodowym masz gwarancję, że twoja księgowość zostanie poprowadzona zgodnie z prawem.

AgencjaPower_pl

Postautor: AgencjaPower_pl » 17 lip 2018 11:22

Moim zdaniem dobre biuro, głównie chodzi o to, że możemy z czasem utknąć w fakturach i rozliczeniach, przy czym narobimy sobie kłopotu, współpracując z rzetelnym biurem rachunkowym które prowadzi nasze finanse po prostu nam to nie grozi, oszczędzimy sobie kłopotu.